SRT Yayın Akışı - 19.05.2022

Son Dakika

GELECEK PARTİSİ’NE KATILDILAR13 Mayıs 2022 - 19:04, Cuma

Karasu’da 30 kişi Gelecek Partisi'ne katıldı. İl Başkanı Fatih Sevindik, partiye katılımların artacağını söyledi.

KATILIM TÖRENİ

Gelecek Partisi’ne katılan 30 kişi için Karasu İlçe Teşkilatı’nda katılım töreni düzenlendi. Partiye yeni katılan isimlere rozetleri İl Başkanı Fatih Sevindik, Karasu İlçe Başkanı Salim Direk ve İl Kadın kolları Başkanı Sevinç Görmez tarafından takıldı. İl Başkanı Sevindik, “Türkiye’de siyasetin, ekonominin çıkmazda olduğu, insanımızın yarına dair bir güven ve umut problemi yaşadığı bir zaman diliminde, başta Ak Parti seçmeni olmak üzere bütün partilerin tabanında yeni siyasi arayışlar var. Bu siyasi parti arayışlarının neticesinde bugün partimize toplu katılım oldu. Bu katılımlar hem umutlarımızı diri tutmamızı hem sorumluluğumuzu artırıyor hem de yarına dair daha çok çaba göstermemiz gerektiğini ortaya koyuyor" dedi.

DEVAM EDECEK

Gelecek Partisi Karasu İlçe Başkanı Salim Direk ise yeni üyelerin kendilerine güç vereceğini, ilçe teşkilatı olarak Karasu için hep birlikte daha güçlü çalışacaklarını vurguladı. Salim Direk "Bu yeni katılımlar ile teşkilat olarak hedefimize daha çok yakınlaştık ve güçlendik. Bu katılımlar müjdeleri de beraberinde getiriyor. Genel Başkanımız Prf. Dr. Ahmet Davutoğlu'nun gösterdiği gelecek temalı hedeflerin hemşehrilerimiz tarafından desteklendiğinin birer göstergesidir. Dikkat ederseniz partimize her bölgeden katılımlar gerçekleşmekte. Sakarya'da ve ilçemiz Karasu'da partimize katılımlar sürecek" ifadelerini kullandı.    Alkan KUYAŞ

Bu haber toplam 63 defa okundu.
YASAL UYARI:Haber portalımız 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu'na uygun olarak yayınlanmaktadır Yayınlanan fotoğrafların yeniden yayımı ve herhangi bir ortamda basılması, önceden yazılı izin gerektirir. Portalımızda yayınlanan haberler ise, kaynak gösterilmek ve portalımızın ilgili sayfasına link verilmek koşuluyla yeniden yayınlanabilir.
KÖŞE YAZARLARI

Sosyal MedyaÇok Okunanlar

  1. Bugün
  2. Dün
  3. Bu Hafta
  4. Bu Ay

E-Posta Listesi

Adınız E-Postanız

Arama


Arşivde Ara


Evren TV Programlar