SRT Yayın Akışı - 26.05.2019

Kızılay’a yer vermedi27 Temmuz 2014 - 15:31, Pazar


Türkiye’nin her yerine hatta ihtiyaç olması halinde Dünya’ya yardıma koşan Kızılay’a Erenler Belediyesi’nin yer vermediği iddia ediliyor.

Kızılay’ın Erenler Şubesi’nin yer gösterin bina yapalım önerisine olumsuz yanıt veren belediyenin gerekçe göstermediği öğrenildi. Edinilen bilgilere göre yer verilmemesinin nedeninin Kızılay’ın Erenler Şube Başkanı’nın farklı bir siyasi partiye mensup olmasından kaynaklandığı bilgisine ulaşıldı. 

Gazze başta olmak üzere birçok bölgeye yardım kampanyası düzenleyen veya kampanyalara destek olan belediyenin Kızılay’a yer tahsis etmemesi şaşkınlık yarattı. İlçeden gelen bilgilere göre hemşeri derneklerinden birisinin giderlerini karşıladığı söylenen Erenler Belediyesi’nin Kızılay’a yer vermemesi çifte standart olarak yorumlandı. 

YASAL UYARI:Haber portalımız 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu'na uygun olarak yayınlanmaktadır Yayınlanan fotoğrafların yeniden yayımı ve herhangi bir ortamda basılması, önceden yazılı izin gerektirir. Portalımızda yayınlanan haberler ise, kaynak gösterilmek ve portalımızın ilgili sayfasına link verilmek koşuluyla yeniden yayınlanabilir.

Diğer Haberler

Sosyal Medya


 

KÖŞE YAZARLARI


Çok Okunanlar

  1. Bugün
  2. Dün
  3. Bu Hafta
  4. Bu Ay

----

E-Posta Listesi

Adınız E-Postanız

Arama


Arşivde Ara


 

Srt Programlarımız

okur