SRT Yayın Akışı - 19.08.2022
Son Dakika

ADATIP’TA ALGOLOJİ POLİKLİNİĞİ HİZMET VERMEYE BAŞLADI30 Temmuz 2022 - 10:28, Cumartesi

Haberin Fotoğrafları

Özel Adatıp Hastanesi bünyesinde açılan Algoloji (Ağrı) Polikliniği hizmet vermeye başladı.

Özel Adatıp Hastanesi bünyesinde açılan Algoloji (Ağrı) Polikliniği hizmet vermeye başladı. Bu çerçevede Uzm. Dr. Zeynep Tuncer, kanser ağrıları da dahil olmak üzere , bel, boyun, başağrısı ve diğer kas iskelet sistemi kaynaklı pek çok ağrı türünde tedavi uygulayacak.
  Konuyla ilgili olarak bilgilendirmede bulunan Tuncer, “Algoloji (Ağrı) Polikliniğimizde, hastalarımıza hizmet verirken pek çok kronik ağrı türünde tedavi uygulayacağız. Kanser ağrıları, baş ve yüz ağrıları, boyun ve sırt ağrıları, zona ağrıları, nevraljiler, bel, kalça ve bacak ağrıları, diz ağrısı, omuz ağrıları, nöropatik ağrılar gibi pek çok ağrı türünün teşhis ve tedavi imkanını hastalarımıza sunacağız. Ağrı tedavisine, ağrıları 3 aydan fazla süreli olarak geçmeyen, medikal tedavileri yetersiz kalmış ve cerrahi düşünülmeyen hastalar hizmet alabilecekler. Ayrıca kanser hastalarının yaşadığı ağrıların her aşamasında kendilerine ağrı kontrolünde destek olacağız" dedi.

Bu haber toplam 159 defa okundu.
YASAL UYARI:Haber portalımız 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu'na uygun olarak yayınlanmaktadır Yayınlanan fotoğrafların yeniden yayımı ve herhangi bir ortamda basılması, önceden yazılı izin gerektirir. Portalımızda yayınlanan haberler ise, kaynak gösterilmek ve portalımızın ilgili sayfasına link verilmek koşuluyla yeniden yayınlanabilir.
KÖŞE YAZARLARI

Sosyal MedyaÇok Okunanlar

  1. Bugün
  2. Dün
  3. Bu Hafta
  4. Bu Ay

E-Posta Listesi

Adınız E-Postanız

Arama


Arşivde Ara


Evren TV Programlar