SRT Yayın Akışı - 19.08.2022
Son Dakika

MÜSİAD’I ZİYARET ETTİLER4 Ağustos 2022 - 18:04, Perşembe

Hanau Sanayi ve Ticaret Odası Başkan Yardımcısı Salih Taşdirek ve FGİ Kapı YK Başkanı/OSBÜK YK Üyesi Günay Güneş, MÜSİAD Sakarya Şube Başkanı İsmail Filizfidanoğlu’nu ziyaret etti.

MÜSİAD Sakarya İl Başkanı İsmail Filizfidanoğlu, MÜSİAD Üyesi ve aynı zamanda FGİ Kapı Yönetim Kurulu Başkanı/OSBÜK Yönetim Kurulu Üyesi Günay Güneş ve Hanau Sanayi ve Ticaret Odası Başkan Yardımcısı ve MÜSİAD Hessen Yönetim Kurulu Üyesi Salih Taşdirek’i makamında ağırladı.Ziyarette ağırlıklı olarak İl ve ülke geneline yönelik ekonomik ve ticari konular konuşuldu. MÜSİAD Sakarya Şube Başkanı Filizfidanoğlu, ziyaretten dolayı duyduğu memnuniyeti dile getirdi. Filizfidanoğlu,"MÜSİAD Sakarya Şubemizin faaliyet ve çalışmalarına yönelik istişarelerde bulunduk. Ticari yatırımların gerçekleşeceği projeler ve neler yapılması gerektiğine ilişkin çok güzel konulara değindik. Salih Taşdirek ve Günay Güneş’e nazik ziyaretlerinden dolayı teşekkür ediyorum.” dedi.   Mesut ÇAYIR

Bu haber toplam 71 defa okundu.
YASAL UYARI:Haber portalımız 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu'na uygun olarak yayınlanmaktadır Yayınlanan fotoğrafların yeniden yayımı ve herhangi bir ortamda basılması, önceden yazılı izin gerektirir. Portalımızda yayınlanan haberler ise, kaynak gösterilmek ve portalımızın ilgili sayfasına link verilmek koşuluyla yeniden yayınlanabilir.
KÖŞE YAZARLARI

Sosyal MedyaÇok Okunanlar

  1. Bugün
  2. Dün
  3. Bu Hafta
  4. Bu Ay

E-Posta Listesi

Adınız E-Postanız

Arama


Arşivde Ara


Evren TV Programlar