SRT Yayın Akışı - 19.08.2022
Son Dakika

SUBÜKAM’DAN DESTEK5 Ağustos 2022 - 11:10, Cuma

Haberin Fotoğrafları

SUBÜ Kadın ve Aile Çalışmaları Uygulama ve Araştırma Merkezi, KADEM Sakarya tarafından düzenlenen Kadın ve Ailenin Güçlendirilmesi Çalıştayı’nda yer alarak çalışma gruplarına katkı sağladı.

Sakarya Uygulamalı Bilimler Üniversitesi (SUBÜ) Kadın ve Aile Çalışmaları Uygulama ve Araştırma Merkezi (SUBÜKAM), KADEM Sakarya tarafından düzenlenen Kadın ve Ailenin Güçlendirilmesi Çalıştayı’na katılım sağladı. Çalıştayda KADEM Genel Merkez Yönetim Kurulu Başkan Yardımcısı Av. Canan Sarı ve KADEM Sakarya Başkanı Fatma Zehra Toçoğlu’nun yanı sıra SUBÜKAM Müdür Yardımcısı Öğr. Gör. Dr. Burçak Başak Yiğit yer aldı. Bir gün boyunca süren çalıştayda 6 farklı çalışma grubu oluşturularak ‘Sakarya’da Kadın ve Aileye Yönelik Hizmetlerde Mevcut Durumun Analiz Edilmesi’, ‘Kadın ve Aileyi Güçlendirmeye Yönelik Risk Faktörlerinin Değerlendirilmesi’ ile ‘Kadın ve Aileyi Güçlendirmeye Yönelik Öneri ve Stratejilerin Geliştirilmesi’ başlıklı konular konuşuldu. 3 oturumla gerçekleştirilen çalıştay Sakarya’daki kadınların problemlerine çözüm önerileri getirmek ve ailelerin güçlendirilmesine katkı sağlamak amacıyla gerçekleştirildi. Murat UYGUN

Bu haber toplam 215 defa okundu.
YASAL UYARI:Haber portalımız 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu'na uygun olarak yayınlanmaktadır Yayınlanan fotoğrafların yeniden yayımı ve herhangi bir ortamda basılması, önceden yazılı izin gerektirir. Portalımızda yayınlanan haberler ise, kaynak gösterilmek ve portalımızın ilgili sayfasına link verilmek koşuluyla yeniden yayınlanabilir.
KÖŞE YAZARLARI

Sosyal MedyaÇok Okunanlar

  1. Bugün
  2. Dün
  3. Bu Hafta
  4. Bu Ay

E-Posta Listesi

Adınız E-Postanız

Arama


Arşivde Ara


Evren TV Programlar