SRT Yayın Akışı - 19.08.2022
Son Dakika

BARAN’DAN BAŞKAN ALTUĞ’A ZİYARET5 Ağustos 2022 - 15:22, Cuma

Haberin Fotoğrafları

Sakarya Ticaret ve Sanayi Odası Yönetim Kurulu Başkanı A. Akgün Altuğ, Ankara Ticaret Odası Yönetim Kurulu’nu ağırladı.

SATSO Hizmet Binasında gerçekleşen ziyarete Ankara Ticaret Odası Yönetim Kurulu Başkanı Gürsel Baran başta olmak üzere, Yönetim Kurulu Başkan Yardımcıları; Temel Aktay ve Halil İbrahim Yılmaz, Yönetim Kurulu Üyeleri Mehmet Fatih Çetinkaya ve Ali Yıldız, ATO İDEA Genel Müdürü Gaye Yardımcı ve İDEA temsilcileri iştirak ettiler. ATO Başkanı Gürsel Baran SATSO Yönetim Kurulu Başkanı Altuğ’a taziyelerini iletti.

 ATO Başkanı Baran, Sakarya’nın gelişimini takip ettiklerini ve Ankaralı yatırımcıların da ilgi odağında olduğunu, yeni yeşil sanayi yatırımlarının şehri geliştirdiğini belirterek özellikle tarım ve endüstrinin paralel olarak gelişmesinin Sakarya’yı daha da ön plana çıkardığını ifade etti.  SATSO Başkanı Altuğ’a misafirperverliği için teşekkür etti.

SATSO Yönetim Kurulu Başkanı Altuğ ise ATO Başkanı ve heyetine nazik ziyaretleri ile başsağlığı dilekleri için teşekkür etti. Sakarya’nın bölgenin en hızlı yükselişte olan illerinden biri olduğuna, OSB ve küçük sanayi sitesi, nitelikli eğitim ve istihdam gibi birçok konuda SATSO öncülüğünde ciddi çalışmalar yapıldığını belirtti. ATO Heyetini SATSO’da ve Sakarya’da ağırlamaktan mutluluk duyduklarını da ekledi. Ziyaretin sonunda her iki başkan da karşılıklı hediye takdiminde bulundular.

Bu haber toplam 144 defa okundu.
YASAL UYARI:Haber portalımız 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu'na uygun olarak yayınlanmaktadır Yayınlanan fotoğrafların yeniden yayımı ve herhangi bir ortamda basılması, önceden yazılı izin gerektirir. Portalımızda yayınlanan haberler ise, kaynak gösterilmek ve portalımızın ilgili sayfasına link verilmek koşuluyla yeniden yayınlanabilir.
KÖŞE YAZARLARI

Sosyal MedyaÇok Okunanlar

  1. Bugün
  2. Dün
  3. Bu Hafta
  4. Bu Ay

E-Posta Listesi

Adınız E-Postanız

Arama


Arşivde Ara


Evren TV Programlar