SRT Yayın Akışı - 26.05.2019

'Yine birbirlerini yiyorlar'16 Ağustos 2014 - 13:03, Cumartesi


Cumhuriyet Halk Partisi İl Başkanlığı’na atandığı günden beri gündemden düşmeyen Oğuz Can Curoğlu parti tabanında tepkiye neden olan sözlerini sürdürmeye devam ediyor.

Cumhurbaşkanlığı seçimleri sonrası partisinde yaşanan durumu kamuoyuyla paylaşan Curoğlu’nun yönetim ve yapılanmadan şikayetçi olması tabanda “Yine birbirlerini yiyorlar” şeklinde yankı bulmuştu. İstifa söylemlerinin de dolaştığı kulislerde parti içinde yeni oluşumların başladığı konuşulurken Curoğlu refikimiz bir gazetede yine yaşadığı sıkıntıları anlatarak eleştirilerde bulundu. Bu şartlarda kongrede il başkanlığına aday olmayacağını söyleyen Curoğlu’nu parti içindeki yenilikçi kanat desteklerken, partiyle özdeşleşmiş isimler ise açıklamalardan son derece rahatsızlık duyuyormuş.

YASAL UYARI:Haber portalımız 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu'na uygun olarak yayınlanmaktadır Yayınlanan fotoğrafların yeniden yayımı ve herhangi bir ortamda basılması, önceden yazılı izin gerektirir. Portalımızda yayınlanan haberler ise, kaynak gösterilmek ve portalımızın ilgili sayfasına link verilmek koşuluyla yeniden yayınlanabilir.

Diğer Haberler

Sosyal Medya


 

KÖŞE YAZARLARI


Çok Okunanlar

  1. Bugün
  2. Dün
  3. Bu Hafta
  4. Bu Ay

----

E-Posta Listesi

Adınız E-Postanız

Arama


Arşivde Ara


 

Srt Programlarımız

okur