SRT Yayın Akışı - 18.11.2019
Son Dakika

SRT MEDYA GRUP29 Ağustos 2013 - 13:43, Perşembe

Haberin Fotoğrafları

Medya Grup bünyesinde Evren TV SRT TV, Adapostası Gazetesi, 94.5 Radyo Sakarya, SRT Production, srtmedya.com haber portalı bulunmaktadır.

SRT (Sakarya Rayo Televizyonu 19 yıldır Sakarya’da merkezde ve ilçelerde Karasal Frekansta yayın yapan, Sakaya’nın tek medya grubu olan SRT Medya Grup bünyesinde bulunan televizyon kanalıdır.

Fiziki altyapısı, teknik donanımı, nitelikli personeli ve yılların verdiği tecrübesi ile Sakarya’nın medya sektöründe ki gururu olan SRT Medya Grup, yeni yayın döneminde formatını değiştirerek daha dinamik bir yayın dili benimsemiştir.

Grubun en yeni yayın organı 16 Aralık 2013 itibari ile yayına başlayan Sakarya'nın ilk ve tek uydu televizyonu Evren TV'dir: 

Srtmedya.com adresinden yayın yapan SRT Medya Haber Portalı aracılığı ile tüm dünyada online olarak ve karasal frekans ile evlerinizde izlenebilen SRT Televizyonu, dinlenebilen 94,5 Radyo Sakarya ve yazılı basında Adapostası Gazetesi;  Medya Grubun diğer yayın organlarını oluşturmaktadır.
1994 yılından beri evlerinize konuk ettiğiniz Sakarya Televizyonu SRT, 2013 yılında yeni yayın döneminde Sakarya’yı ‘Haber Televizyonculuğu’ ile tanıştırmıştır. ‘Sakarya’nın Haber Ekranı’ sloganı ile yayın politikası ve formatında ciddi bir değişikliğe gidilen SRT, günün her saatinde şehrin nabzını tutarak gündemi belirlemiş, Moderatör konsepti ile haber televizyonculuğunda gelişen gündemin dinamizmini yakalayarak Sakarya’dan aldığı gücü yine Sakarya için kullanmaya devam edecek.
Medya Grubumuzun gazetesi olan Adapostası’da yeni yayın döneminde, sayfalarını baştan aşağı yenilemiştir. Değişen habercilik diline entegre olabilmiş bir mizanpaj, okunabilir ve anlaşılır habercilik argümanları ile Sakarya’nın Bağımsız Gazetesi olmaya devam edecek olan Adapostası, şehrin dinamiklerini okuyucusu ile buluşturmayı sürdürecektir.
Srtmedya.com adresinden yayın yapan haber portalımız ise dünyanın her yerinden Sakarya ile ilgili haberlere ulaşmak isteyenlere hitap etmektedir. Yereli evrenselleştiren, bilgiyi daha çabuk ulaşılabilir kılan ve gündemin gerisinde kalmadan gündem belirleyen medya portalımızın aracılığı ile SRT ve Radyo Sakarya’ya 24 saat canlı olarak ulaşılabilecek; srtmedya.com ‘Sakarya’nın dünyaya açılan penceresi’ olmaya devam edecektir.
Türkiye’ye örnek olacak bir medya plaza içerisinde, olaylara global bakan bir Medya Grup olarak faaliyetlerimize devam ediyoruz. Sakarya’nın haber alma hakkını en nitelikli şekilde kullanabilmesi, doğruyu görmesi ve gündemden haberdar olabilmesi için her geçen gün yenilerini eklediğimiz çalışmalarımızın karşılığı; bizleri her daim güçlü kılacak olan değerli Sakarya halkının takdir ve teveccühleri olacaktır.
Her zaman en iyi hedefleyen SRT Medya Grup bünyesinde bulunan SRT, Adapostası, srtmedya.com Haber Portalı ve 94.5 Radyo Sakarya ile, Sakarya’nın Medya’da ki gururu olmaya devam edeceğiz.
19 yıllık yolculuğumuzda bizleri asları yalnız bırakmayan Sakarya halkına, yöneticilerimize, bürokratlarımıza, çalışanlarımıza, destekçilerimize, iş ortaklarımıza kısaca herkese sonsuz teşekkürü borç biliriz.
 

 

Bu haber toplam 32876 defa okundu.
YASAL UYARI:Haber portalımız 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu'na uygun olarak yayınlanmaktadır Yayınlanan fotoğrafların yeniden yayımı ve herhangi bir ortamda basılması, önceden yazılı izin gerektirir. Portalımızda yayınlanan haberler ise, kaynak gösterilmek ve portalımızın ilgili sayfasına link verilmek koşuluyla yeniden yayınlanabilir.

KÖŞE YAZARLARI

Sosyal MedyaÇok Okunanlar

  1. Bugün
  2. Dün
  3. Bu Hafta
  4. Bu Ay

E-Posta Listesi

Adınız E-Postanız

Arama


Arşivde Ara


Evren TV Programlar