PASTÖR BRUNSON VE AGİD ŞEREFSİZİ 16 Ağustos 2018, Perşembe

Amerika’ nın uğruna neleri feda ettiği  lağım faresi Brunson u biraz daha yakından tanımak için şerefsizliklerini anlatmak gereği olarak tesbit edebildiklerimizin asgarisini sizlerle paylaşmak istedim.

                 Brunson, daha sonra Ağustos 2017'de, İzmir F Tipi Cezaevi'nde yatmakta olduğu sırada bu kez de "Devletin gizli kalması gereken bilgilerini siyasi veya askeri casusluk amacıyla temin etme", "Türkiye Büyük Millet Meclisi'ni ortadan kaldırmaya teşebbüs etmek, "Türkiye Cumhuriyeti Hükümeti'ni ortadan kaldırmaya teşebbüs etmek" ve "Anayasal düzeni ortadan kaldırmaya teşebbüs" suçlarından da tutuklanması talep edildi.

                  Pastör Brunson, Ağustos 2017'de bir kez daha tutuklanması isteminin değerlendirildiği duruşmada verdiği ifadede hakkındaki suçlamaları kabul etmediğini söyledi. 7 Mayıs 2018'deki duruşmada da tahliye talebi kabul görmedi.

ABD nin uğruna yatırımlarla tehtid ettiği 2 bakana uygulama kararı aldığı Papaz Brunson, bir diğer önemli detayda Brunsonun yedi ayrı telefon hattı kullandığını ve hatlardan ikisi ile üst düzey fetocularla 293 kez görüştüğü tesbit edildi.

             Pastör Brunson’un’’Manevi oğlu’’olarak gördüğü AGİD kod isimli Muhammed Ahmad tır. Sonradan Hıristiyan-protestan olmuştur. Mohammet Ahmet tıpkı Bronson gibi Pastör din adamı Brunson’un kilisesinde görev yapıyor. Hırıstiyanlaştırdıkları Kürtlere  Kürtçe düzenlenen ayinleri yönetiyordu.

            Brunson ve AGİD ‘’Rojova çadırk kendinde ‘’ ve Suriye’den Türkiye’ye sığınan Kürtlere ’Misyonerlik faaliyetleri gerçekleştiriyordu. Kürtlerin hırıstiyanlaştırma projesini ‘’AGİD’’ yönetiyordu. Ve proje kapsamında bir çok kişiyi vaftiz ediyordu. ‘’ Bizim siyasetle işimiz yok’’ diyen bu iki lanet aslında siyasetin ve küresel politikaların tam merkezinde yer alıyorlar. Öyle ki Türk silahlı kuvvetlerimizin şerefli personeline ‘’ Terörist’’ diyecek  kadar da ileri gittiler.

            Brunson davası’’ gizli tanıkın ifadeleri kapsamında’’ Brunson hırıstiyan bir kürt devleti kurmak istiyordu. ABD nin PKK/PYD ye gönderdiği silahların nereye atılacağının koordinatlarını Brunson’un misyoner ekibi veriyordu. İzmir’e konak ilçesinde yardım maksatlı kurulan dernekte bazı PKK sempatizanlarına ikramlar ve yemekler verdiler. Brunsonun kurduğu bu yapıda  İranlı bir Papaz ve Suriyeli Ahmed de var. Bunlar PKK propagandası yapıyorlardı.Hatta ve hatta agid Kürdistan hayali kuruyor ve buna ilişkin haritaları devamlı paylaştı.

            İşte böyle bir şerefsizi ABD kendi menfaatleri doğrultusunda müdafaa etmek için dünya devletlerinin hiç birini ayırt etmeksizin herkese bunun masum olduğunu anlatmak istemektedir. Yani istediğini hukuk ölçüleri içinde yapamayacağını anlatırcasına gerek Türkiye yi ve gerekse diğer ülkelere ekonomik savaş açmıştır. Aç be coni aç biz Türk milleti yeri gelince sağcısı ile solcusu ile çerkezi, abazası, lazı, kürtü, Türk’ü arnavutu, boşnaği, manavı, şehirlisi ve köylüsü ile bir araya gelir ve siz ve sizin gibi düşünenleri nasıl yaptı ise yine yapar evvel Allah. Bunun içinde tek bir şeye ihtiyacımız var MİLLİ BİRLİK ve BERABERLİK. Bunu da yaparız evel Allah.

             Hadi Ayşe, Fatma ablalar Ahmet Mehmet ağabeyler hasan Hüseyin kardeşler ve bütün halkımız size sesleniyorum. Lütfen ama lütfen ülkeminizin geleceği açısından ne kadar yastık altı döviziniz varsa bozdurun ve bir dahada sakın almayın. Neyimize gerek dolar. Böylelikle bu millet siz dolar mucitlerinin ağzına dolar!

             Hadi ABD önce sen Feto terör örgütünün ülkede beslediğin elebaşısı Fetoşu ver. Ondan sonra şerefsiz Burunson’u istemeye yüzün olsun. Sen ABD sin istediğini yaparsın öylemi? Hadi yap bakalım. Her ülke Trump ın ağzını psivar yapmış ve milleti oraya çiş ettirmektedirler. Sen daha dur bunlar başlangıç daha neler göreceksin neler. Devlet başkanlığı manyakların işi değil akıllı adamların işidir zamanımızın zalim ve manyak Neron’u Trump. Saygılarımla