SRT Yayın Akışı - 26.05.2019

Rektör Elmas Basın Toplantısı Yapıyor8 Ağustos 2016 - 17:26, Pazartesi


15 Temmuz Darbe Girişimi sonrasında 45 akademisyenin açığa alındığı 25 akademisyenin tutuklandığı Sakarya Üniversitesi (SAÜ) Rektörü Prof: Dr.Muzaffer Elmas, habercilerin sorularını cevaplayacak

Sakarya Üniversitesi Rektörü Prof. Dr. Muzaffer Elmas'ın 10 Ağustos Çarşamba günü saat 10.00'da Sakarya Üniversitesi Esentepe Kampüsü’ndeki basın toplantısına yerel gazetelerin genel yayın müdürleri, ile ajans temsilcileri katılacak Rektör Elmas'ın basın toplantısında üniversitenin mevcut konularla ilgili bilgilendirme yapacak. Yeni dönemde açılacak birimler, yabancı öğrenciler hakkında bilgilendirmelerin de yapılacağı basın toplantısında Rektör Elmas,gazetecilerden gelecek soruları da cevaplayacak..

YASAL UYARI:Haber portalımız 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu'na uygun olarak yayınlanmaktadır Yayınlanan fotoğrafların yeniden yayımı ve herhangi bir ortamda basılması, önceden yazılı izin gerektirir. Portalımızda yayınlanan haberler ise, kaynak gösterilmek ve portalımızın ilgili sayfasına link verilmek koşuluyla yeniden yayınlanabilir.

Diğer Haberler

Sosyal Medya


 

KÖŞE YAZARLARI


Çok Okunanlar

  1. Bugün
  2. Dün
  3. Bu Hafta
  4. Bu Ay

----

E-Posta Listesi

Adınız E-Postanız

Arama


Arşivde Ara


 

Srt Programlarımız

okur