SRT Yayın Akışı - 21.10.2017

‘BİR OYUNCAK BİR TEBESSÜM’12 Ekim 2017 - 14:45, Perşembe


“Bir Oyuncak Bir Tebessüm Kampanyası” için ziyaretçiler oyuncak bağışlarına devam ediyor. Agora Alışveriş Merkezi’nde bulunan kumbara, sosyal sorumluluk projesine katkı sağlamak isteyen Sakaryalılar için 18 Aralık tarihine kadar AVM danışma noktasında ol

Çocukların kişisel gelişimine yardımcı olan, hayal güçleri ile onları bazen uzak bir ülkenin kahramanı bazen de ormanın içindeki bir maceraperest yapan oyuncaklar, Agora Alışveriş Merkezi’nde ihtiyaç sahibi çocuklar için toplanmaya devam ediyor.

PAYLAŞMA DUYGUSU

18 Eylül Pazartesi günü “Bir Oyuncak Bir Tebessüm” adıyla başlayan ve 18 Aralık tarihine kadar devam edecek kampanya kapsamında elde edilen oyuncaklar, yeni sahipleri ile buluşacak. ‘Gülümsemeyen Çocuk Kalmasın’ düşüncesiyle yola çıkılan proje ile gelişim çağındaki çocukların dayanışma, yardımlaşma ve paylaşma duygularının da güçlendirilmesi hedefleniyor.

ANAOKULUNA BAĞIŞLANDI

İlkinin 2016 yılında gerçekleştirildiği “Bir Oyuncak Bir Tebessüm” projesi kapsamında 300 oyuncak Serdivan İlçe Milli Eğitim Müdürlüğü tarafından belirlenen bir anaokuluna bağışlandı. Projeye destek olmak isteyen ziyaretçiler, Agora Alışveriş Merkezi danışma bankosu yanında bulunan oyuncak kumbarasına oyuncaklarını bırakarak çocukların gülümsemesine katkıda bulunabilir. Saim İŞÇİ

YASAL UYARI:Haber portalımız 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu'na uygun olarak yayınlanmaktadır Yayınlanan fotoğrafların yeniden yayımı ve herhangi bir ortamda basılması, önceden yazılı izin gerektirir. Portalımızda yayınlanan haberler ise, kaynak gösterilmek ve portalımızın ilgili sayfasına link verilmek koşuluyla yeniden yayınlanabilir.

Diğer Haberler

Sosyal Medya


 

 

 

KÖŞE YAZARLARI


Çok Okunanlar

  1. Bugün
  2. Dün
  3. Bu Hafta
  4. Bu Ay

E-Posta Listesi

Adınız E-Postanız

Arama


Arşivde Ara


 

Srt Programlarımız