SRT Yayın Akışı - 21.10.2017

Kareteci Müdüre Hoş Geldin Ziyareti12 Ekim 2017 - 15:05, Perşembe


Sakarya ASKF Başkan ve yönetimi ile Spor Camiası temsilcileri, Karate branşında Siyah Kuşak ve Milli Hakem olan, ilimiz yeni İl Emniyet Müdürü Fatih Kaya’yı ziyaret etti.

MİLLİ EĞİTİM DE UNUTULMADI

Çarşamba günü il emniyet müdürlüğü binasında gerçekleşen ziyarette SASKF Başkanı Yaşar Zımba, Avrupa, Dünya Karate federasyonları Hakem Kurul Üyesi Uğur Kobaş, Genel Sekreter Neşet Çakır, Futbol İl Temsilcisi Tezcan Demir, Karate Milli Takımlar Menajeri Hikmet Şaha, ASKF Yönetim Kurulu Üyeleri Recep Odabaş, İsmail Ergül, Turan Adem ve Ahmet Orhan, Saha Komiserleri Derneği Başkanı Mahmut Güzel, Erenler Futbol Tesisleri Amiri Özcan Çelikten ve Karate İl Organizasyon Kurulu adına Nuri Adatepe katıldı. Çok samimi bir ortamda gerçekleşen ziyaret sonunda Kaya’ya başarılar dilendi. Ayrıca, ASKF Başkanı Yaşar Zımba, Yönetim Kurulu Üyeleri Recep Odabaş ve İsmail Ergül ile birlikte, İl Milli Eğitim Müdürü Sn Pervin Töre’yi ziyaret ederek sporcuların sorunları dahil bir çok konu hakkında görüş alışverişinde bulundu

YASAL UYARI:Haber portalımız 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu'na uygun olarak yayınlanmaktadır Yayınlanan fotoğrafların yeniden yayımı ve herhangi bir ortamda basılması, önceden yazılı izin gerektirir. Portalımızda yayınlanan haberler ise, kaynak gösterilmek ve portalımızın ilgili sayfasına link verilmek koşuluyla yeniden yayınlanabilir.

Diğer Haberler

Sosyal Medya


 

 

 

KÖŞE YAZARLARI


Çok Okunanlar

  1. Bugün
  2. Dün
  3. Bu Hafta
  4. Bu Ay

E-Posta Listesi

Adınız E-Postanız

Arama


Arşivde Ara


 

Srt Programlarımız