SRT Yayın Akışı - 23.10.2018

EĞİTİM SİSTEMİ SORUNLU19 Ekim 2017 - 11:26, Perşembe


SP İl Kadın Kolları Başkanı Ayşegül Yonal Şahin, “Siyasi ve ideolojik yaklaşımlarla sürekli müdahale edilen eğitim sistemimiz artık başlı başına bir sorun haline gelmiştir” dedi.

SP İl Kadın Kolları Başkanı Ayşegül Yonal Şahin, parti binasında basın toplantısı düzenledi. Kadın Kolları Yönetimi’nin de hazır bulunduğu toplantıda konuşan Şahin, “Eğitim ve öğretimde, kişilerin sadece bilgi ve becerilerle donatılması ki, bugün o da pek mümkün değil, yeterli olmayıp yüksek değerlerin kazandırılması amaçlanmalıdır. Siyasi ve ideolojik yaklaşımlarla sürekli müdahale edilen eğitim sistemimiz artık başlı başına bir sorun haline gelmiştir. Üniversitelerimiz de bilimi, bilimsel araştırmayı yapan, yayan, teşvik eden kurumlar olamamaktadır” ifadelerini kullandı.  Saim İŞÇİ 

YASAL UYARI:Haber portalımız 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu'na uygun olarak yayınlanmaktadır Yayınlanan fotoğrafların yeniden yayımı ve herhangi bir ortamda basılması, önceden yazılı izin gerektirir. Portalımızda yayınlanan haberler ise, kaynak gösterilmek ve portalımızın ilgili sayfasına link verilmek koşuluyla yeniden yayınlanabilir.

Diğer Haberler

Sosyal Medya


 

KÖŞE YAZARLARI


Çok Okunanlar

  1. Bugün
  2. Dün
  3. Bu Hafta
  4. Bu Ay

E-Posta Listesi

Adınız E-Postanız

Arama


Arşivde Ara


 

Srt Programlarımız