SRT Yayın Akışı - 19.10.2018

TÜMSİAD üyeleriyle istişare ediyor.5 Kasım 2017 - 15:45, Pazar


Tüm Sanayici ve İşadamları Derneği (TÜMSİAD) Sakarya Şube Başkanı Ahmet Ölmez ve heyeti, üyeleriyle istişarelerine devam ediyor.

TÜMSİAD bu hafta Güney Mobilyacılar Sanayi sitesinde yer alan Cihan Tesisat Doğan Çatalbaş, Bertek Elektrik Hüseyin Şevki, Pınar Soğutma Fatih Yokuşoğlu, Erse Endüstriyel Elektrik Resul Erkan ve Bortek Mühendislik sahibi Adnan Borazancıoğlu’nu yerinde ziyaret etti.

TÜMSİAD heyeti üye ziyaretlerinde işletmelerin ekonomik sıkıntıları ve piyasaların durumu üzerinde değerlendirmelerde bulundular. TÜMSİAD Başkanı Ahmet Ölmez; iş dünyası olarak üretim ve yatırım yapmada zorlanıyoruz, işletmelerin iç borç yükü artmış durumda, belirsizlik nedeniyle bir takım ekonomik tedbirleri alamazsak ileride sıkıntılar yaşayabiliriz. Piyasanın rahatlatılması lazım. Dedi.

TÜMSİAD’a kayıtlı 280 üyeyi ziyaret edeceklerini de belirten başkan ölmez, üyelerin dertlerini ve sıkıntılarını istişare ederek, çözüm arayacaklarını ifade etti.

Üye ziyaretleri programına; Başkan Ölmez, Başkan Yardımcısı Naim Yener, Yönetim Kurulu Üyesi Ali Çilingir, Yusuf Çokal, Medet Muti, Cihan Okur ve Şube Genel Sekreteri Ferhat Ateş katıldı. 

Haberin Fotoğrafları

YASAL UYARI:Haber portalımız 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu'na uygun olarak yayınlanmaktadır Yayınlanan fotoğrafların yeniden yayımı ve herhangi bir ortamda basılması, önceden yazılı izin gerektirir. Portalımızda yayınlanan haberler ise, kaynak gösterilmek ve portalımızın ilgili sayfasına link verilmek koşuluyla yeniden yayınlanabilir.

Diğer Haberler

Sosyal Medya


 

KÖŞE YAZARLARI


Çok Okunanlar

  1. Bugün
  2. Dün
  3. Bu Hafta
  4. Bu Ay

E-Posta Listesi

Adınız E-Postanız

Arama


Arşivde Ara


 

Srt Programlarımız