SRT Yayın Akışı - 10.12.2018

İstişare Kurulu Ve Ar-Ge Kurulu Toplandı10 Kasım 2017 - 16:56, Cuma


Değerli Başkanımız İsmail Gürses ve eski spor ve orman bakanımız Ersin Taranoğlu'nun da katılımıyla Sakaryaspor İstişare Kurulu ve Ar-Ge Kurulu İstanbul'da toplandı.

SATSO meclis başkanı Akgün Altuğ, Prof. Dr. Alaattin Çelik, TFF Eski Başkan Vekili Mekki Başak, Yönetim Kurulu üyemiz Erkan Pizrenli, Sayın Şansal Büyüka, TFF eski yönetim kurulu üyesi Tuncay Karartı, Şekerbank Genel Müdürü Fahrettin Curoğlu, İşadamı Gürhan İskender, İş adamı Eray Sakallıoğlu, İş adamı Ömer Birgen, Halkbank genel müdür yardımcısı Mustafa Çödek, Kulüp müdürümüz Serdar Çakman'ın dahil olduğu toplantıda devam eden projeler hakkında fikir alış verişleri yapılırken, Kulübümüzün güncel durumu hakkında da değerlendirmelerde bulunuldu. 

YASAL UYARI:Haber portalımız 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu'na uygun olarak yayınlanmaktadır Yayınlanan fotoğrafların yeniden yayımı ve herhangi bir ortamda basılması, önceden yazılı izin gerektirir. Portalımızda yayınlanan haberler ise, kaynak gösterilmek ve portalımızın ilgili sayfasına link verilmek koşuluyla yeniden yayınlanabilir.

Diğer Haberler

Sosyal Medya


 

KÖŞE YAZARLARI


Çok Okunanlar

  1. Bugün
  2. Dün
  3. Bu Hafta
  4. Bu Ay

E-Posta Listesi

Adınız E-Postanız

Arama


Arşivde Ara


 

Srt Programlarımız