SRT Yayın Akışı - 19.10.2018

BÖLGE MÜDÜRÜ FİDAN ÇALIŞMALARINI DENETLEDİ14 Kasım 2017 - 09:30, Salı


Bölge Müdürü Okan Kurşun Hendek Fidanlık Şefliğinde fidan üretim çalışmalarını denetledi. Denetim sırasında Bölge Müdürü Okan Kurşun’a Ağaçlandırma ve Silvikültür Şube Müdürü Ziya Karagüzel eşlik etti.

TALİMATLAR VERDİ

Bölge Müdürü Okan Kurşun; 2017-2018 Fidan Üretim Programı dâhilinde çalışmaların tekniğine uygun ve zamanında yapılmasının önemine vurgu yaparak toplumun yeşile ve görselliğe olan ihtiyacını karşılama konusunda fidanlıklara büyük görevler düştüğünü dile getirdi. Bina ve tesisler bakımından örnek bir kurum olması gerektiğini, yöre halkının gezip görebileceği görselliği yüksek bitkilerden bir alan oluşturulmasını, bal suyu projesi kapsamında kullanılacak fidanların Fidanlık Müdürlüğünce üretilmesini, Sakarya Orman Bölge Müdürlüğü dışbudak, meşe, kayın, ceviz, sahilçamı vb. asli ağaç türlerindeki fidan ihtiyacını, ayrıca okullar, ibadethaneler, mahalle muhtarlıkları ve özel sektörün fidan taleplerini karşılamak üzere üretim çalışmalarının hızlanması talimatlarını verdi. Saim İŞÇİ

YASAL UYARI:Haber portalımız 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu'na uygun olarak yayınlanmaktadır Yayınlanan fotoğrafların yeniden yayımı ve herhangi bir ortamda basılması, önceden yazılı izin gerektirir. Portalımızda yayınlanan haberler ise, kaynak gösterilmek ve portalımızın ilgili sayfasına link verilmek koşuluyla yeniden yayınlanabilir.

Diğer Haberler

Sosyal Medya


 

KÖŞE YAZARLARI


Çok Okunanlar

  1. Bugün
  2. Dün
  3. Bu Hafta
  4. Bu Ay

E-Posta Listesi

Adınız E-Postanız

Arama


Arşivde Ara


 

Srt Programlarımız