SRT Yayın Akışı - 19.10.2018

EMNİYET MAGANDALAR İÇİN ÖZEL EKİP KURDU14 Kasım 2017 - 09:48, Salı


İl Emniyet Müdürü Fatih Kaya, abartılı egzoz kullanımı ve silah atılması konusunda ciddi bir rahatsızlık duyduğunu bu konunun en kısa zamanda halledilmesi için bir ekip kurulduğunu ifade etti.

İki günde beş cinayet yaşanmasının üzücü olduğunu kaydeden İl Emniyet Müdürü Kaya, “Bunlar anlık olaylar,  herkes bu suların faili olabilir. Sonuçta bu olayların failleri yakalandı” dedi. Abartılı egzoz konusunun en kısa sürede özüme ulaştırılacağını kaydeden İl Emniyet Müdürü Kaya, “Denetimlerimiz sürüyor. Kuruduğumuz ekiple abartılı egzoz ve silah atılmasının önüne geçeceğiz. Benimde ciddi rahatsızlık duyduğum bir konu bu” ifadelerini kullandı.  Saim İŞÇİ

YASAL UYARI:Haber portalımız 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu'na uygun olarak yayınlanmaktadır Yayınlanan fotoğrafların yeniden yayımı ve herhangi bir ortamda basılması, önceden yazılı izin gerektirir. Portalımızda yayınlanan haberler ise, kaynak gösterilmek ve portalımızın ilgili sayfasına link verilmek koşuluyla yeniden yayınlanabilir.

Diğer Haberler

Sosyal Medya


 

KÖŞE YAZARLARI


Çok Okunanlar

  1. Bugün
  2. Dün
  3. Bu Hafta
  4. Bu Ay

E-Posta Listesi

Adınız E-Postanız

Arama


Arşivde Ara


 

Srt Programlarımız