SRT Yayın Akışı - 20.10.2018

DOLMUŞLAR DENETLENİYOR5 Aralık 2017 - 16:23, Salı


Son günlerde vatandaş tarafından şikâyetlerin odak noktası olan dolmuşlara sabah saatlerinde sıkı bir denetim uygulandı.

Trafik Denetleme Şube Müdürlüğü’ne bağlı sivil ekipler dolmuşlara binerek şoförlerin fazla yolcu taşıma ve kural hatalarını tespit ederek cezai işlem uygulanmasını sağladı. Yapılan denetimlerde özellikle izin verilen sayının dışında yolcu taşınması ve durak harici indi bindi yapılması konusunda dolmuş sürücülerine cezai işlem uygulandı. Trafik Denetleme Şube Müdürlüğü yetkilileri, dolmuş şoförlerini izin verilen sayının dışında yolcu taşımamaları, durak harici indi bindi yapmamalarını ve kurallara uymalarını isteyerek, vatandaşın daha güvenli ulaşım hakkından yararlanmaları için denetimlerin artarak devam edeceği ifade edildi.

YASAL UYARI:Haber portalımız 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu'na uygun olarak yayınlanmaktadır Yayınlanan fotoğrafların yeniden yayımı ve herhangi bir ortamda basılması, önceden yazılı izin gerektirir. Portalımızda yayınlanan haberler ise, kaynak gösterilmek ve portalımızın ilgili sayfasına link verilmek koşuluyla yeniden yayınlanabilir.

Diğer Haberler

Sosyal Medya


 

KÖŞE YAZARLARI


Çok Okunanlar

  1. Bugün
  2. Dün
  3. Bu Hafta
  4. Bu Ay

E-Posta Listesi

Adınız E-Postanız

Arama


Arşivde Ara


 

Srt Programlarımız