SRT Yayın Akışı - 19.10.2018

AKYAZI ARALIK AYI MECLİS TOPLANTISI YAPILDI6 Aralık 2017 - 15:18, Çarşamba


Akyazı Belediye Başkanı Hasan Akcan Başkanlığında toplanan Belediye Meclisi 15 Gündem maddesini görüşüp, karara bağladı.

Akyazı Belediye Meclisi, Aralık ayı meclis toplantısını Belediye Başkanı Hasan Akcan başkanlığında gerçekleştirdi. Yoklama ile başlayan meclis toplantısında daha sonra maddelerin okunmasına geçildi. 15 Maddelik Aralık ayı meclisinde gündem dışı söz alan olmayınca oylamaya geçildi. Başkan Hasan Akcan bazı maddelerde Meclis üyelerine bilgilendirme yaparken 15 madde meclis üyelerinin oyu ile kabul edildi. Olimpiyat Şampiyonu olan ve Akyazı’nın gururu iftiharı olan eski Güreşçilerden Kamil Özdağ’ın adı Cumhuriyet Mahallesinde yapılacak olan Gençlik Merkezine verildi. İnönü Mahallesi 7046  nolu sokak isminin Şehit Erdal Vardar sokak olarak değiştirilmesine karar verildi.

YASAL UYARI:Haber portalımız 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu'na uygun olarak yayınlanmaktadır Yayınlanan fotoğrafların yeniden yayımı ve herhangi bir ortamda basılması, önceden yazılı izin gerektirir. Portalımızda yayınlanan haberler ise, kaynak gösterilmek ve portalımızın ilgili sayfasına link verilmek koşuluyla yeniden yayınlanabilir.

Diğer Haberler

Sosyal Medya


 

KÖŞE YAZARLARI


Çok Okunanlar

  1. Bugün
  2. Dün
  3. Bu Hafta
  4. Bu Ay

E-Posta Listesi

Adınız E-Postanız

Arama


Arşivde Ara


 

Srt Programlarımız