SRT Yayın Akışı - 19.10.2018

FURUNCUOĞLU GÜVEN TAZELEDİ6 Aralık 2017 - 15:26, Çarşamba


CHP Akyazı İlçe kongresi Kılıçoğlu düğün salonunda yapıldı. Tek listeyle girilen seçimde Recep Furuncuoğlu bir kez daha başkan seçilerek güven tazelemiş oldu.

Nedim Bayraktar tarafından yönetilen genel kurul saygı duruşu ve İstiklal Marşı’nın söylenmesiyle başladı. Yönetim Kurulu faaliyetve hesap raporlarının okunması ve kabulü ile devam eden kongrede konuşan İlçe Başkanı Recep Furuncuoğlu, Akyazı’da mevcut olan tüm partilere seslenerek İlçemizi hak ettiği mertebeye ulaştırmak, geleceğimiz olan çocuklarımızı kötü alışkanlıklardan korumak için gelin el birliği yapalım çağrısı yaptı.

OY ORANIMIZI ARTIRMALIYIZ

Recep Furuncuoğlu, kongrelerine katılan misafirlere ve özellikle de basın mensuplarına teşekkür etti. Basın hepimizin gözü kulağıdır. Bu dalda görev yapan basınımızın değerli mensuplarına teşekkür etmeyi görev sayarım diyen CHP İlçe Başkanı Recep Furuncuoğlu, 2019 ya da daha önce yapılabilecek olan mahalli ve genel seçimlere odaklanmalı ve çalışmaya bugünden itibaren başlamalı, ev ev dolaşmalı ve bütün insanlarımızla kucaklaşmalı ve oy oranımızı arttırmalıyız dedi.

BİRLİK OLURSAK GÜÇLÜ OLURUZ

İlçe başkanının konuşmasından sonra kürsüye Füsun çetin geldi. Çetin’de birlik ve beraberlikten bahsetti ve biz ne kadar bir ve beraber olursak o kadar güçlü oluruz dedi.

Kürsüye daha sonra  eski İlçe başkanı Mithat Baştan geldi. Baştan eleştiri oklarını önce kendilerine sonra da iktidar partisine çevirdi. Önümüzde bir mahalli bir de genel seçim var. Parti olarak her iki seçime çok iyi hazırlanmalıyız diyen Baştan, geçmişte Hendekliler Akyazı’yı kıskanırlardı şimdi ise biz Hendeklileri ve Hendeği kıskanır hale geldik. Bunda hepimizin günahı var dedi.

Haberin Fotoğrafları

YASAL UYARI:Haber portalımız 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu'na uygun olarak yayınlanmaktadır Yayınlanan fotoğrafların yeniden yayımı ve herhangi bir ortamda basılması, önceden yazılı izin gerektirir. Portalımızda yayınlanan haberler ise, kaynak gösterilmek ve portalımızın ilgili sayfasına link verilmek koşuluyla yeniden yayınlanabilir.

Diğer Haberler

Sosyal Medya


 

KÖŞE YAZARLARI


Çok Okunanlar

  1. Bugün
  2. Dün
  3. Bu Hafta
  4. Bu Ay

E-Posta Listesi

Adınız E-Postanız

Arama


Arşivde Ara


 

Srt Programlarımız