SRT Yayın Akışı - 21.10.2018

KOCABEY YENİDEN SEÇİLDİ6 Aralık 2017 - 15:28, Çarşamba


Saadet Partisi Kocaali İlçe Teşkilatı, 5. Olağan İlçe Kongresini geniş bir katılımla gerçekleştirdi. Saadet Partisi Genel Başkan Yardımcısı İlyas Töngüç'ün katıldığı kongre de, mevcut İlçe Başkanı Mesut Kocabey güven tazeledi.

Saadet Partisi Genel Başkan Yardımcısı İlyas Töngüç'ün yanı sıra, İl Başkanı Eyüp Yıldırım, İl Yönetim Kurulu Üyeleri, Mahalle Muhtarları, STK'lar ve çok sayıda partili kongreye katılım sağladı.Divan Başkanlığını Osman Ünlü’nün yaptığı kongrede konuşan Saadet Partisi Genel Başkan Yardımcısı İlyas Tongüç, bölgemizin bir ateş topu haline dönüştürüldüğünü, BOP sürecinin hızlı bir şekilde Ortadoğu’da her petrol kuyusunun başına bir devletçik kurarak yoluna devam ettiğini söyledi. Bölgenin içinden çıkılamaz hale getirilerek bütün ülkelerin haritaları üzerinde oynayabilmek için yeni çatışma gerekçeleri ortaya çıkarıldığına dikkat çeken İlyas Tongüç, “Daha fazla Müslüman’ın Müslümanlar tarafından katledilmesi için ortaya konan projelerin önü ancak bölge ülkelerinden Türkiye, İran ve Irak hükümetleri ile engellenebilir” diye konuştu. Alkan KUYAŞ

Haberin Fotoğrafları

YASAL UYARI:Haber portalımız 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu'na uygun olarak yayınlanmaktadır Yayınlanan fotoğrafların yeniden yayımı ve herhangi bir ortamda basılması, önceden yazılı izin gerektirir. Portalımızda yayınlanan haberler ise, kaynak gösterilmek ve portalımızın ilgili sayfasına link verilmek koşuluyla yeniden yayınlanabilir.

Diğer Haberler

Sosyal Medya


 

KÖŞE YAZARLARI


Çok Okunanlar

  1. Bugün
  2. Dün
  3. Bu Hafta
  4. Bu Ay

E-Posta Listesi

Adınız E-Postanız

Arama


Arşivde Ara


 

Srt Programlarımız