SRT Yayın Akışı - 20.10.2018

NAİLİYE MAHALLE MUHTAR’INDAN BAŞKAN YILMAZER’E TEŞEKKÜR ZİYARETİ6 Aralık 2017 - 15:43, Çarşamba


Sapanca Nailiye Mahalle Muhtarı Zeki Demir, belediye ekipleri tarafından mahallede yapılan hizmetlerden dolayı Sapanca Belediye Başkanı Doç. Dr. Aydın Yılmazer’e teşekkür ziyaretinde bulundu.

Muhtar Demir, Sapanca Belediye Başkanı Doç. Dr. Aydın Yılmazer’in ilçeye ve muhtarlarına verdiği önemden dolayı talepleri kısa sürede değerlendirdiğini aktardı. Nailiye Mahallesi’nde bozulan yolların yapıldığını belirten Demir, “ Belediye Başkanımız Doç. Dr. Aydın Yılmazer’in vermiş olduğu talimatlar doğrultusunda belediye ekipleri tarafından mahallemizin bozuk olan yolları yapılmaya başlandı. Kendilerine şahsım ve mahalle sakinleri adına teşekkür ediyorum.” Dedi.

Başkanı Yılmazer, Nailiye Mahalle Muhtarı Zeki Demir’in teşekkür ziyaretinden dolayı duydukları memnuniyeti belirterek, “Belediye olarak imkânlarımız dâhilinde, plan ve programlarımız çerçevesinde mahallelerimizin ihtiyacını zamana yayarak çözüme kavuşturuyoruz, Muhtarlarımızın ve Sapancalı hemşerilerimin öneri ve talepleri her zaman önceliğimizdir.” dedi.

YASAL UYARI:Haber portalımız 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu'na uygun olarak yayınlanmaktadır Yayınlanan fotoğrafların yeniden yayımı ve herhangi bir ortamda basılması, önceden yazılı izin gerektirir. Portalımızda yayınlanan haberler ise, kaynak gösterilmek ve portalımızın ilgili sayfasına link verilmek koşuluyla yeniden yayınlanabilir.

Diğer Haberler

Sosyal Medya


 

KÖŞE YAZARLARI


Çok Okunanlar

  1. Bugün
  2. Dün
  3. Bu Hafta
  4. Bu Ay

E-Posta Listesi

Adınız E-Postanız

Arama


Arşivde Ara


 

Srt Programlarımız