SRT Yayın Akışı - 23.01.2019

İHH’DAN KÜÇÜK’E ZİYARET16 Ocak 2018 - 13:53, Salı


İnsan Hak ve Hürriyetleri İnsanı Yardım Vakfı (İHH) İnsani Yardım Deneği Şube Başkanı Sebahattin Aydın ve dernek üyeleri, MHP Adapazarı İlçe Başkanı İsmail Küçük’e ziyaret etti.

İHH’nın son günlerdeki faaliyetleri ve yaptığı çalışmalar hakkında Küçük’e bilgilendiren Aydın, MHP’den destek sözü istedi.

Ziyaretten duyduğu memnuniyetini dile getiren MHP Adapazarı İlçe Başkanı İsmail Küçük,” İHH’nın gerek Sakarya’da, gerek ülke genelinde gerekse Uluslararası alanda yaptığı çalışmalarını büyük takdirle karşılıyoruz. Sivil toplum kuruluşlarının çalışmalarını önemsiyoruz. Millete faydalı her türlü faaliyete Milliyetçi Hareket Partisi olarak destek vermeye hazırız. Çalışmalarınızda başarılar dilerim. ” Şeklinde konuştu. Saim İŞÇİ

YASAL UYARI:Haber portalımız 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu'na uygun olarak yayınlanmaktadır Yayınlanan fotoğrafların yeniden yayımı ve herhangi bir ortamda basılması, önceden yazılı izin gerektirir. Portalımızda yayınlanan haberler ise, kaynak gösterilmek ve portalımızın ilgili sayfasına link verilmek koşuluyla yeniden yayınlanabilir.

Diğer Haberler

Sosyal Medya


 

KÖŞE YAZARLARI


Çok Okunanlar

  1. Bugün
  2. Dün
  3. Bu Hafta
  4. Bu Ay

E-Posta Listesi

Adınız E-Postanız

Arama


Arşivde Ara


 

Srt Programlarımız