SRT Yayın Akışı - 13.12.2018

DÜNYADAKİ FİNANSMAN MODELLERİ MERCEK ALTINDA17 Şubat 2018 - 16:41, Cumartesi


Büyükşehir Belediyesi Strateji Geliştirme Dairesi Başkanlığı Vakıfbank Genel Müdürlüğü Yerel Yönetimler Birimi ile bir araya geldi.

Sakarya Büyükşehir Belediyesi Strateji Geliştirme Dairesi Başkanlığı Vakıfbank Genel Müdürlüğü Yerel Yönetimler Birimi ile bir araya geldi. AKOM binasında gerçekleşen toplantıda Strateji Geliştirme Dairesi Başkanı Veysel Çıplak, Çevre Koruma ve Kontrol Dairesi Başkanı Recep Karamehmetoğlu, SASKİ Genel Müdür Yardımcısı Sebahattin Belik, Büyükşehir Ar-Ge personelleri, Vakıfbank Genel Müdürlüğü Yerel Yönetimler Birimi, EBRD TURSEFF (Türkiye Sürdürülebilir Enerji Finansmanı Programı) uzmanları yer aldı.

FİNANSMAN MODELLERİ

Strateji Geliştirme Dairesi Başkanı Veysel Çıplak, “Vakıfbank Yerel Yönetimler Birimi ile bir araya geldik. Su yönetimi, çevre yönetimi, enerji verimliliği ve ulaşım projeleri, konularındaki yenilikçi projelerimizi Vakıfbank’a sunduk. Büyükşehir Belediyesi olarak üzerinde çalıştığımız çeşitli projeleri masaya yatırarak bunların geliştirilmesi ve en uygun finansman kaynağının temini konusunda karşılıklı işbirlikleri oluşturarak mutabakata vardık. Dünyadaki finansman modellerini mercek altına alıyor, en iyi finansman uygulamalarını şehrimizde uygulamak için çalışmalar gerçekleştiriyoruz” dedi. Saim İŞÇİ

YASAL UYARI:Haber portalımız 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu'na uygun olarak yayınlanmaktadır Yayınlanan fotoğrafların yeniden yayımı ve herhangi bir ortamda basılması, önceden yazılı izin gerektirir. Portalımızda yayınlanan haberler ise, kaynak gösterilmek ve portalımızın ilgili sayfasına link verilmek koşuluyla yeniden yayınlanabilir.

Diğer Haberler

Sosyal Medya


 

KÖŞE YAZARLARI


Çok Okunanlar

  1. Bugün
  2. Dün
  3. Bu Hafta
  4. Bu Ay

E-Posta Listesi

Adınız E-Postanız

Arama


Arşivde Ara


 

Srt Programlarımız