SRT Yayın Akışı - 13.12.2018

SEDAŞ PAYDAŞ İLETİŞİMİNİ ÖNEMSİYOR17 Şubat 2018 - 16:42, Cumartesi


Serdivan Belediye Başkanı Yusuf Alemdar’ı ziyaret eden SEDAŞ Dağıtım Direktörü Dr.Ersan Şentürk, “Elektrik dağıtımı gibi çok değerli bir iş yapıyor ve vatandaşlarımıza en iyi hizmetin verilmesine çalışıyoruz”dedi.

 KURUMLAR ARASI KOORDİNASYON 

SEDAŞ (Sakarya Elektrik Dağıtım A.Ş.) Dağıtım Direktörü  Dr.Ersan Şentürk, Serdivan Belediye Başkanı Yusuf Alemdar’ın SEDAŞ’a yaptığı nezaket ziyaretinde, SEDAŞ’ın elektrik dağıtım hizmeti altyapısına yönelik çalışmalarının durmaksızın devam ettiğini söylerken, SEDAŞ’ın tüm çalışanları ile çok değerli bir iş yaptığını ve elektrik kullanıcılarının daha iyi hizmet alabilmelerini hedeflediklerini belirtti.

ETKİN İLETİŞİM

Dr.Şentürk,  elektriğin sürekliliğini sağlamak için SEDAŞ’ın SCADA Projesi ile elektrik enerjisini 7 gün 24 saat aralıksız olarak uzaktan da izlediğini ve gerektiğinde arızalara kilometrelerce uzaktan kumanda edebildiğini, alternatif hatlar üzerinden beslemelerin yapılabilmesini sağlayan teknolojinin kullanıldığını söyledi. Dr.Şentürk ayrıca elektriğin bakım ve onarımına yönelik daha iyi performans sergilenebilmesi amacıyla, WFM İş Gücü Yönetimi Projesiyle SEDAŞ’ta yeni bir dönem başlattıklarını belirtti. Dağıtım Direktörü Dr.Şentürk, Serdivan Belediye Başkanı Yusuf Alemdar’a SEDAŞ’ın paydaşları ile etkin iletişimi önemsediğini ve nezaket ziyaretinden duydukları memnuniyeti ifade ederken, yüz yüze sağlanan etkin iletişimin kurumlar arası koordinasyon ve işbirliğine olumlu katkı sağladığına inandığını belirtti.   

YUSUF ALEMDAR’DAN BAŞARI DİLEĞİ

Serdivan Belediye Başkanı Yusuf Alemdar, SEDAŞ Dağıtım Direktörü Dr.Ersan Şentürk’e yaptığı nezaket ziyaretinde gördüğü yakın ilgi ve kendisini bilgilendiren paylaşımları için teşekkür etti. Serdivan’ın gelişimini SEDAŞ’ın da yakından takip ediyor olmasından ve hizmet kalitesini arttırmak, müşteri memnuniyetini çoğaltmak, ayrıca enerji taleplerinin karşılanması için çalışmaların sürdürülmesinden dolayı  SEDAŞ’ın değerli çalışanlarına, yöneticileri nezdinde teşekkür ediyor ve başarılı çalışmalarının devamını diliyorum dedi.

Dr.Ersan Şentürk, misafiri ile yakından ilgilendi ve nezaket ziyareti nedeniyle, Serdivan Belediye Başkanı Yusuf Alemdar’a teşekkür etti.  Saim İŞÇİ

YASAL UYARI:Haber portalımız 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu'na uygun olarak yayınlanmaktadır Yayınlanan fotoğrafların yeniden yayımı ve herhangi bir ortamda basılması, önceden yazılı izin gerektirir. Portalımızda yayınlanan haberler ise, kaynak gösterilmek ve portalımızın ilgili sayfasına link verilmek koşuluyla yeniden yayınlanabilir.

Diğer Haberler

Sosyal Medya


 

KÖŞE YAZARLARI


Çok Okunanlar

  1. Bugün
  2. Dün
  3. Bu Hafta
  4. Bu Ay

E-Posta Listesi

Adınız E-Postanız

Arama


Arşivde Ara


 

Srt Programlarımız