SRT Yayın Akışı - 21.01.2019

HALKIMIZLA BİRLİKTE SİYASET YAPACAĞIZ2 Mart 2018 - 15:24, Cuma


Cumhuriyet Halk Partisi Adapazarı İlçe Örgütü, İl Başkanı Erdoğan Isır ile birlikte Işıklar, Büyük ve Küçük Hataplı Mahallelerinde vatandaşlarla bir araya gelerek sorunları dinlediler.

CHP Adapazarı İlçe Örgütü tarafından düzenlenen mahalle gezilerinde İlçe Başkanı Fatma Kurtuluş’a eşlik eden İl Başkanı Erdoğan Isır, “Yıllardır ilçe ilçe, sokak sokak geziyoruz, halkımızla olmak onların bir bardak çayını içmek, sohbetlerine ortak olmak şahsıma ve yönetici arkadaşlarıma mutluluk veriyor” dedi.

TABANIN İSTEDİĞİ YERDE OLACAĞIZ

Kongre sürecini bitirdiklerini kaydeden Isır, “ Artık alanlardayız. Halkımızla birlikte siyaset yapacağız. Sizlerin istek ve düşünceleri bizim çalışmalarımıza yön verecektir. Tabanımız nerede olmamızı istiyorsa biz orada olacağız. Çalışmalarımızda desteklerini esirgemeyen tüm üyelerimize teşekkür ediyorum” ifadelerine yer verdi.

GERÇEKLERİ GÖRÜYORLAR

Adapazarı İlçe Başkanı Fatma Kurtuluş, ilçe yöneticileri ile birlikte gittikleri mahallelerde büyük ilgi gördüklerini belirterek, “Bu ilgi bizleri gerçekten çok mutlu ediyor. Vatandaşlarımız artık gerçekleri görüyor ve yalanlarla siyaset yapanlardan uzaklaşıyor” diye konuştu.

SANDIĞA SAHİP ÇIKACAĞIZ

Kurtuluş, sandık görevlileri çalışmalarını bitirdiklerini ve bu seçimlerde sandıklara hiç olmadıkları kadar sahip çıkacaklarını belirterek, “Sandıkta bir tek oyumuzu heba ettirmeyeceğiz” dedi.

BİRİKEN SORUNLAR

“Mahallelerde yurttaşlarımızla bir araya gelerek, mahallelerimiz sorunlarını dinliyor ve bunlarla ilgili çalışma yapıyoruz” diyen Kurtuluş sözlerine şöyle devam etti; “Adapazarı’nın yıllardır biriken sorunları var. Bu sorunlar çözülmeyecek sorunlar değil. Maalesef bazı mahallerde yanlış yöntemler izlendiğini ve mahallede yaşayanların dinlenmeden tespit yapılmasının yanlış olduğunu görüyoruz. Sorun gidermek isteniyorsa bölgede yaşayan yurttaşları dinlemek yeterli olur.” Saim İŞÇİ

Haberin Fotoğrafları

YASAL UYARI:Haber portalımız 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu'na uygun olarak yayınlanmaktadır Yayınlanan fotoğrafların yeniden yayımı ve herhangi bir ortamda basılması, önceden yazılı izin gerektirir. Portalımızda yayınlanan haberler ise, kaynak gösterilmek ve portalımızın ilgili sayfasına link verilmek koşuluyla yeniden yayınlanabilir.

Diğer Haberler

Sosyal Medya


 

KÖŞE YAZARLARI


Çok Okunanlar

  1. Bugün
  2. Dün
  3. Bu Hafta
  4. Bu Ay

E-Posta Listesi

Adınız E-Postanız

Arama


Arşivde Ara


 

Srt Programlarımız