SRT Yayın Akışı - 26.03.2019

MHP ADAPAZARI MAHALLE BAŞKANLARI TOPLANTISI12 Mart 2018 - 10:52, Pazartesi


2019 seçimleri kapsamında Adapazarı İlçesi sınırlarına bağlı Kuzey bölge mahalle ziyaretlerini tamamlayan Milliyetçi Hareket Partisi (MHP) Adapazarı ilçe teşkilatı Güney bölge mahallelerine start aldı.

Mahalle ziyareti öncesinde MHP Adapazarı ilçe başkanı İsmail Küçük, yaklaşık 25 mahalle başkanları ile birlikte yemekli toplantıda bir araya geldi. Başkan Küçük toplantıda ülke gündemi ve 2019 seçim öncesinde yapılacak olan çalışmalar hakkında bilgilendirme yaparak 18 Martta Ankara’da gerçekleşecek olan MHP’nin Büyük  Kurultaya aileleriyle birlikte davet etti. Daha sonra başkan Küçük, mahalle başkanlarına birer adet Türk Bayrağı hediye etti. Saim İŞÇİ

YASAL UYARI:Haber portalımız 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu'na uygun olarak yayınlanmaktadır Yayınlanan fotoğrafların yeniden yayımı ve herhangi bir ortamda basılması, önceden yazılı izin gerektirir. Portalımızda yayınlanan haberler ise, kaynak gösterilmek ve portalımızın ilgili sayfasına link verilmek koşuluyla yeniden yayınlanabilir.

Diğer Haberler

Sosyal Medya


 

KÖŞE YAZARLARI


Çok Okunanlar

  1. Bugün
  2. Dün
  3. Bu Hafta
  4. Bu Ay

E-Posta Listesi

Adınız E-Postanız

Arama


Arşivde Ara


 

Srt Programlarımız