SRT Yayın Akışı - 20.01.2019

HENDEK’TE YENİ DOKTORLAR GÖREVE BAŞLADI13 Mart 2018 - 10:19, Salı


Hendek Devlet Hastanesi’ne atanan Genel Cerrah ve Radyoloji Uzmanı görevlerine başladı. Ayrıca mesai dışı iki saat poliklinik hizmetleri de başladı.

Hendek Devlet Hastanesinde Sakarya Eğitim Araştırma Hastanesi Genel Cerrahi Bölümüne tayin olan Hendekli Genel Cerrah Emrah Akın’ın yerine Genel Cerrah Op. Dr. Ahmet Karakaya gelerek görevine başladı. Genel Cerrahın yanı sıra bu hafta atanan Radyoloji Uzmanı Uz. Dr. Salim Aksoy da görevine başladı.

 

Hendek Devlet Hastanesinde daha önce Radyoloji uzmanı olmaması nedeniyle ultrason sıralarının uzuyordu. Radyoloji Uzmanının göreve başlaması ile ultrason randevularındaki yoğunluğun da azalması bekleniyor. Hendek Devlet Hastanesinde ayrıca mesai dışı poliklinik hizmetleri de verilmeye başlandı. Saat 17.00 ile 19.00 arası her gün farklı branşlarda doktorlar poliklinik hizmeti veriliyor. Simgenur Batıhan

YASAL UYARI:Haber portalımız 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu'na uygun olarak yayınlanmaktadır Yayınlanan fotoğrafların yeniden yayımı ve herhangi bir ortamda basılması, önceden yazılı izin gerektirir. Portalımızda yayınlanan haberler ise, kaynak gösterilmek ve portalımızın ilgili sayfasına link verilmek koşuluyla yeniden yayınlanabilir.

Diğer Haberler

Sosyal Medya


 

KÖŞE YAZARLARI


Çok Okunanlar

  1. Bugün
  2. Dün
  3. Bu Hafta
  4. Bu Ay

E-Posta Listesi

Adınız E-Postanız

Arama


Arşivde Ara


 

Srt Programlarımız