SRT Yayın Akışı - 15.12.2018

Sakarya ASKF İle Sakarya Futbol Hakemlerinden Anlamlı Birliktelik14 Mart 2018 - 11:06, Çarşamba


Sakarya il hakem kurulu tarafından ilimiz futbol hakemleri için Salı akşamı dernek binasında seminer tertiplendi.

Seminere Futbol il hakem kurulu daveti ile Sakarya ASKF başkanı Yaşar Zımba, başkan yardımcıları Mustafa Yavuz, Recep Odabaş, Futbol il temsilcisi Tezcan Demir katıldı.

ASKF başkanı Yaşar Zımba seminer programından önce hakemlere bir konuşma yaparak Sakarya ASKF ve hakemler ile birliktelik mesajı verdi.

İl hakem kurulu başkanı Ercan Yıldırım, Hakem kurulu üyeleri  Ömer Faruk Yeşil, Fatih Sucuoğlu, Şaban Keskin, Yunus Eren, Kamil Turan’ın davetinden duyduğu memnuniyetini dile getiren başkan Yaşar Zımba hakem camiası içinden yetişerek Söğütlü ve Ferizli ilçeleri gençlik ve spor müdürü olan Özgür Aygün ve Şükrü Özkan’a tebrik şiltlerini de hakem camiyasının önünde takdim etti.

Programa katkı sağlayan hakem ve gözlemciler derneğinden Özgür Aygün, Ahmet Öztürk, Burhan Çakar, Yücel İnce katılırken, seminer  İsmail Demirtaş ve Erkan Engin hocalar tarafından verildi.

Ayrıca Futbol il hakem kurulu başkanı Ercan Yıldırım tarafından başkan Yaşar Zımba’ya günün anısına düdük hediye edildi.

Başkan Yaşar Zımba “ Kulüplerimiz ile hakemlerimiz arasında köprü olmaya çalıştık. Her iki tarafın sorunlarını bildiğiniz için  karşılıklı istişare etme olanağı bularak çözüm noktalarını bulmaya çalıştık, karşılıklı önerileri konuştuk.

Haberin Fotoğrafları

YASAL UYARI:Haber portalımız 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu'na uygun olarak yayınlanmaktadır Yayınlanan fotoğrafların yeniden yayımı ve herhangi bir ortamda basılması, önceden yazılı izin gerektirir. Portalımızda yayınlanan haberler ise, kaynak gösterilmek ve portalımızın ilgili sayfasına link verilmek koşuluyla yeniden yayınlanabilir.

Diğer Haberler

Sosyal Medya


 

KÖŞE YAZARLARI


Çok Okunanlar

  1. Bugün
  2. Dün
  3. Bu Hafta
  4. Bu Ay

E-Posta Listesi

Adınız E-Postanız

Arama


Arşivde Ara


 

Srt Programlarımız