SRT Yayın Akışı - 15.12.2018

ONURLU MESLEĞİMİZLE GURUR DUYUYORUZ14 Mart 2018 - 15:31, Çarşamba


Beyhekim Hastanesi Başhekimi Dr. Ünal Küçükyılmaz, “Böylesine şerefli ve onurlu bir meslek grubunun bir parçası olmaktan mutluluk duyuyorum” dedi.

14 MART TIP BAYRAMI

14 Mart Tıp Bayramı dolayısıyla bir açıklama yapan Beyhekim Hastanesi Başhekimi Dr. Ünal Küçükyılmaz, “Nice sağlıklı nesiller yetiştirmek ve insanlarımızın huzurlarının devamını sağlama şuuruyla Türk Hekimleri olarak bugünü bayram olarak kutluyoruz. Pozitif bilim ile insan sağlığına hizmet etmenin şuurunun yanı sıra, dün Çanakkale'de vatan savunmasında insanlığa hizmet etme şuuruyla şehit olan kahraman hekimlerimiz; bugün Somali'de, Sudan'da ve nihayette Afrin'de de milli duygularını da hiç bir zamanda kaybetmediklerini milletimize göstermektedirler. Böylesine şerefli ve onurlu bir meslek grubunun bir parçası olmaktan mutluluk duyuyorum” dedi.

KUTLU OLSUN

Dr. Küçükyılmaz ayrıca, “Hepimiz insan sağlığına hizmet etmenin ne kadar zorlu ve meşakkatli bir iş olduğunun bilinci ile hekimlik mesleğini seçtik. Bizim bu yolda en büyük destekçilerimiz dualarına mazhar olduğumuz insanlarımızdır. Türk insanı doktorlara duyduğu saygıyı her zaman ifade etmiş, çocuklarına şifa buldukları doktorlarının isimlerini vermiş, gönüllerinde bize her zaman eşsiz bir yer ayırmıştır. Bu vesile ile bizlere bu onura mazhar eden halkımıza teşekkür ediyor, bu zor görevi bizimle birlikte yapan tüm meslektaşlarımı saygı ile selamlıyor hepsine tek tek teşekkür ediyorum. Daha güçlü, daha sağlıklı ve daha mutlu bir Türkiye’yi el ele inşa etmeye devam etmemiz dileğiyle. 14 Mart Tıp Bayramımız Kutlu Olsun” diye konuştu. 

YASAL UYARI:Haber portalımız 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu'na uygun olarak yayınlanmaktadır Yayınlanan fotoğrafların yeniden yayımı ve herhangi bir ortamda basılması, önceden yazılı izin gerektirir. Portalımızda yayınlanan haberler ise, kaynak gösterilmek ve portalımızın ilgili sayfasına link verilmek koşuluyla yeniden yayınlanabilir.

Diğer Haberler

Sosyal Medya


 

KÖŞE YAZARLARI


Çok Okunanlar

  1. Bugün
  2. Dün
  3. Bu Hafta
  4. Bu Ay

E-Posta Listesi

Adınız E-Postanız

Arama


Arşivde Ara


 

Srt Programlarımız