SRT Yayın Akışı - 20.01.2019

EĞİTİME DESTEK, BU MİLLETE YAPILAN EN ÖNEMLİ HİZMETTİR16 Mart 2018 - 10:29, Cuma


İstiklal Marşı’nın kabulü için Alandere Nazım İ.Ö.O öğrencileri tarafından bir etkinlik düzenlendi.

ŞİİR DEĞİL DESTAN YAZILDI

Alandere Mahallesi, Nazım Üner İ.Ö.O’lu tarafından istiklal marşının kabul olmasını kutlama amacıyla programdan sonra okul yetkilileri ile bir araya gelen Belediye Başkanı Ahmet Acar; “ Öncelikle böyle güzel  bir günde bizleri bir araya getiren kıymetli öğretmenlerimize ve değerli öğrencilerimize teşekkür ediyorum. İstiklalin ve istikbalimizin kazanılmaya çalışıldığı o zor günlerde, devletimizin temelleri atılmış bir şiir yazılması istenmişti. Bir Milletin asil kahramanlık mücadelesini anlatabilecek en güzel sözlerle bizlere şiir değil “Destan” yazan İslam şairi Mehmet Akif Ersoy’u Rahmet ve minnetle anıyorum.

İYİ ŞARTLARDA EĞİTİM

Ülkemizin medar-ı iftiharı olacak olan genç kardeşlerimizin daha güzel şartlarda eğitim alması için okul yönetimimiz ellerinden geleni zaten yapıyor. Bizlerde onlara destek olabilmek, öğrencilerimizin derslerden arta kalan zamanlarını rahat bir şekilde geçirebilmeleri maksadı ile, dörtyüz m² voleybol ve basketbol sahası, bunun dışında oyun grupları, yürüyüş yolu ve peyzaj düzenlemesi ile okulumuzun güzelliğine güzellik katacak bir tesis yapıyoruz. Yapımına devam eden bu projemizin yüzde ellisi tamamlandı. İnşallah kısa bir zaman içerisinde bu çalışmamıza bitirip teslim edeceğiz” dedi Saim İŞÇİ

Haberin Fotoğrafları

YASAL UYARI:Haber portalımız 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu'na uygun olarak yayınlanmaktadır Yayınlanan fotoğrafların yeniden yayımı ve herhangi bir ortamda basılması, önceden yazılı izin gerektirir. Portalımızda yayınlanan haberler ise, kaynak gösterilmek ve portalımızın ilgili sayfasına link verilmek koşuluyla yeniden yayınlanabilir.

Diğer Haberler

Sosyal Medya


 

KÖŞE YAZARLARI


Çok Okunanlar

  1. Bugün
  2. Dün
  3. Bu Hafta
  4. Bu Ay

E-Posta Listesi

Adınız E-Postanız

Arama


Arşivde Ara


 

Srt Programlarımız