SRT Yayın Akışı - 21.01.2019

KALE OKULLARINDAN ÖZTÜRK’E ZİYARET16 Mart 2018 - 12:25, Cuma


Geçtiğimiz kongrede il yönetim kuruluna seçilen ve aynı zamanda Kale Okulları Genel Koordinatörü olan Nermin Kuşçu, Kale Okulları Genel Müdürü Dursun Püsküllüoğlu ile birlikte Erenler Belediye Başkanı Cavit Öztürk’ü makamında ziyaret etti.

Başkan Öztürk’ün Kale Okulları yönetimini makamında ağırladığı nezaket ziyaretinde Genel Müdür Püsküllüoğlu, okul eğitim-öğretim faaliyetleri ve okul çalışmaları hakkında Başkan Öztürk’e bilgi verdi. Ziyarette üretken ve yenilikçi bireyler yetiştirmeyi hedeflediklerini bu doğrultuda bir eğitim politikası izlediklerini altını çizen Püsküllüoğlu, eğitimde insana ve çevreye saygıyı temel aldıklarını dile getirdi.

“KALİTELİ EĞİTİM ŞART”

Ziyaretten duyduğu memnuniyeti dile getiren Başkan Öztürk ise “  Çocuklarımız ülkemizin geleceğidir. İstikbalimizin daha parlak olabilmesi için öğrencilerimizin kaliteli eğitim almaları şarttır. Çocuklarımızı, vatana millete hayırlı evlatlar yetiştirmede katkıları olan eğitim kurumlarını destekliyor ve çalışmalarında başarılar diliyorum” diyerek, Ziyaretlerinden dolayı İl Yönetim Kurulu Üyesi Kuşçu ve Kale Okulları Genel Müdürü Püsküllüoğluna teşekkür etti

YASAL UYARI:Haber portalımız 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu'na uygun olarak yayınlanmaktadır Yayınlanan fotoğrafların yeniden yayımı ve herhangi bir ortamda basılması, önceden yazılı izin gerektirir. Portalımızda yayınlanan haberler ise, kaynak gösterilmek ve portalımızın ilgili sayfasına link verilmek koşuluyla yeniden yayınlanabilir.

Diğer Haberler

Sosyal Medya


 

KÖŞE YAZARLARI


Çok Okunanlar

  1. Bugün
  2. Dün
  3. Bu Hafta
  4. Bu Ay

E-Posta Listesi

Adınız E-Postanız

Arama


Arşivde Ara


 

Srt Programlarımız