SRT Yayın Akışı - 21.01.2019

BAŞKAN KILIÇ'TAN YAŞLILAR HAFTASI MESAJI19 Mart 2018 - 12:40, Pazartesi


AK Parti Sakarya İl Başkanı Fevzi Kılıç, "Her insan, beşikten mezara kadar, ömrünün her evresinde ilgiye, sevgiye, saygıya ve insanca yaşama hakkına sahiptir..” dedi.

Başkan Kılıç, Yaşlılar Haftası dolayısıyla AK Parti Sakarya İl Başkanlığı binasında bir basın toplantısı düzenledi. Tüm vatandaşların güvenliği, refahı ve huzurunu temin etmek için var güçleriyle çalıştıklarını belirten Kılıç, “Ne mutlu ki bizler, millet olarak saygıdeğer büyüklerimizi asla bir yük olarak görmeyen, bilakis onların varlıklarından mutluluk duyan, onlara hak ettikleri ilgi, saygı ve hürmeti gösteren kültür ve geleneğe mensubuz. Ömürlerinin en verimli yıllarını ülkesine ve milletine hizmet ederek geçiren emektar vatandaşlara, kimseye muhtaç olmadan yaşayabilecekleri güvenli bir ortam hazırlamayı görev olarak addediyoruz.”dedi.

Pozitif ayrımcılık ilkesi doğrultusunda, yaşlı vatandaşlarımızın hayat standartlarının yükseltilmesine yönelik politikalar geliştirerek birçok proje ve uygulamayı yürürlüğe koyduklarını sözlerine ekleyen Kılıç şunları kaydetti: “Tecrübelerinden, birikimlerinden istifade ettiğimiz, kendilerini kıymetli bir bilgi hazinesi olarak kabul ettiğimiz büyüklerimize gösterdiğimiz hürmet; hiç şüphesiz genç nesillere örnek teşkil edecek bir davranış olarak toplumsal birliğimizin ve geleceğimizin de teminatıdır” diye konuştu. 

Kılıç, hafta kapsamında yaşlı vatandaşları ziyaret etmek üzere parti üyeleriyle program hazırladıklarını sözlerine ekledi. Saim İŞÇİ

YASAL UYARI:Haber portalımız 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu'na uygun olarak yayınlanmaktadır Yayınlanan fotoğrafların yeniden yayımı ve herhangi bir ortamda basılması, önceden yazılı izin gerektirir. Portalımızda yayınlanan haberler ise, kaynak gösterilmek ve portalımızın ilgili sayfasına link verilmek koşuluyla yeniden yayınlanabilir.

Diğer Haberler

Sosyal Medya


 

KÖŞE YAZARLARI


Çok Okunanlar

  1. Bugün
  2. Dün
  3. Bu Hafta
  4. Bu Ay

E-Posta Listesi

Adınız E-Postanız

Arama


Arşivde Ara


 

Srt Programlarımız