SRT Yayın Akışı - 21.01.2019

“SAKARYA’YI GELECEĞE BİRLİKTE HAZIRLAYACAĞIZ”11 Nisan 2018 - 10:23, Çarşamba


Sakarya Büyükşehir Belediye Başkanı Zeki Toçoğlu, yeni SATSO Yönetim Kurulu Başkanı Akgün Altuğ, Meclis Başkanı Talip Kuriş ve yönetim kurulu üyeleri ile bir araya geldi.

SATSO Başkanı Akgün Altuğ ve yönetimi ile bir araya gelen Başkan Toçoğlu, “Büyükşehir Belediyesi olarak iş dünyası ve sivil toplum kuruluşlarımızla ortak çalışmalara imza atıyoruz. Paydaşlarımızla yürüttüğümüz başarılı çalışmalarla şehrimizi geleceğe hazırlıyoruz. İnşallah SATSO ile Sakarya’mız için güzel hizmetlere imza atmaya devam edecek, sanayicilerimize, esnafımıza, iş adamlarımıza desteklerimizi sürdüreceğiz” dedi. Başkan Akgün Altuğ ise genç, dinamik ve aktif bir yönetim kurulu oluşturduklarını belirtti.

TİCARET VE SANAYİYE KATKI

Başkan Akgün Altuğ, “Heyecanlı bir seçim sürecini geride bıraktık. SATSO üyelerimiz beni ve ekibimi bu göreve layık gördüler. Genç, dinamik ve aktif bir yönetim kurulu oluşturmaya özen gösterdik. Yöntemimde çeşitli meslek odasından temsilcilerimiz bulunuyor. Hedefimiz önce üyelerimizin istekleri doğrultusunda şehrin ekonomisi için çalışmalar gerçekleştirmektir. Bir diğer öncelikli hedefimiz ise ülkemizin ticaret ve sanayisine katkı sağlayacak işler üretmektir” ifadelerini kullandı.

HİZMETE DEVAM

Yeni yönetimin hayırlı olmasını dileyerek sözlerine başlayan Başkan Toçoğlu, “SATSO şehrimiz sanayi ve ticaret hacminin artmasına katkı sağlayacak önemli bir kurum. Büyükşehir Belediyesi olarak gerek iş dünyası gerekse sivil toplum kuruluşlarımızla ortak çalışmalara imza atıyoruz. Paydaşlarımızla yürüttüğümüz başarılı çalışmalarla şehrimizi geleceğe hazırlıyoruz. SATSO’nun yeni yönetiminde çok kıymetli iş adamlarımız var. Şehrimiz için hep birlikte çalışmalıyız. İnşallah SATSO ile Sakarya’mız için güzel hizmetlere imza atmaya devam edecek, sanayicilerimize, esnafımıza, iş adamlarımıza desteklerimizi sürdüreceğiz” diye belirtti. Saim İŞÇİ

Haberin Fotoğrafları

YASAL UYARI:Haber portalımız 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu'na uygun olarak yayınlanmaktadır Yayınlanan fotoğrafların yeniden yayımı ve herhangi bir ortamda basılması, önceden yazılı izin gerektirir. Portalımızda yayınlanan haberler ise, kaynak gösterilmek ve portalımızın ilgili sayfasına link verilmek koşuluyla yeniden yayınlanabilir.

Diğer Haberler

Sosyal Medya


 

KÖŞE YAZARLARI


Çok Okunanlar

  1. Bugün
  2. Dün
  3. Bu Hafta
  4. Bu Ay

E-Posta Listesi

Adınız E-Postanız

Arama


Arşivde Ara


 

Srt Programlarımız