SRT Yayın Akışı - 26.03.2019

MHP ADAPAZARI’NDAN ÇEVİK KUVVET ŞUBE MÜDÜRLÜĞÜNE ZİYARET12 Nisan 2018 - 09:09, Perşembe


Milliyetçi Hareket Partisi (MHP) Adapazarı İlçe Başkanı İsmail Küçük, ilçe yönetim kurulu üyeleri, Türk Polis Teşkilatının kuruluşunun 173. yıldönümü ve 10 Nisan Polis Haftası nedeniyle Sakarya Çevik Kuvvet Şube Müdürlüğü’ne ziyaret etti.

Ziyarette MHP Adapazarı İlçe Başkanı İsmail Küçük ve beraberindekiler Türk Polis Teşkilatı’nın 173’üncü kuruluş yılı ve Polis Haftası dolayısıyla Çevik Kuvvet Şube Müdürü aynı zamanda  Adapazarı İlçe Emniyet Müdürlüğüne vekaletle bakan 3. Sınıf Emniyet Müdürü İsa Coşar’a çikolata takdim ederek Türk Polis Teşkilatının kuruluşunun 173. yıldönümünü kutladı. Ziyarette açıklama yapan MHP İlçe İsmail Küçük, “Tüm Emniyet mensuplarının Polis haftasını kutluyorum. Polislerimiz vatandaşların huzuru ve güvenliği için gece gündüz demeden büyük özveri ile çalışmaktadır. Polislik mesleği yapılan iş anlamında çok önemli, güzel ve kutsal bir meslek. Bu vesile ile şehitlerimizi rahmetle, gazilerimizi minnetle yad ediyor, halkımızın huzuru ve güvenliği için gece gündüz demeden çalışan ve yurdumuzun her köşesinde özellikle de ilçemizde görev yapan tüm polislerimizin polis haftasını kutluyorum” dedi.

Sakarya Çevik Kuvvet Şube Müdürü İsa Coşar, ziyaretten duyduğu memnuniyeti dile getirerek, MHP Adapazarı İlçe yönetimine  teşekkür etti. Saim İŞÇİ

Haberin Fotoğrafları

YASAL UYARI:Haber portalımız 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu'na uygun olarak yayınlanmaktadır Yayınlanan fotoğrafların yeniden yayımı ve herhangi bir ortamda basılması, önceden yazılı izin gerektirir. Portalımızda yayınlanan haberler ise, kaynak gösterilmek ve portalımızın ilgili sayfasına link verilmek koşuluyla yeniden yayınlanabilir.

Diğer Haberler

Sosyal Medya


 

KÖŞE YAZARLARI


Çok Okunanlar

  1. Bugün
  2. Dün
  3. Bu Hafta
  4. Bu Ay

E-Posta Listesi

Adınız E-Postanız

Arama


Arşivde Ara


 

Srt Programlarımız