SRT Yayın Akışı - 26.03.2019

BAŞKAN ÖZTÜRK’TEN TÜMSİAD VE STB’YE ZİYARET12 Nisan 2018 - 14:25, Perşembe


Erenler Belediye Başkanı Cavit Öztürk, beraberinde Başkan Yardımcısı Muhammet Kıratlı ile birlikte TÜMSİAD Sakarya Şubesi ve Sakarya Ticaret Odasına ziyarette bulundu.

Başkan Öztürk, Başkan Yardımcısı Muhammet Kıratlı ile birlikte TÜMSİAD Sakarya Şube Başkanı Ahmet Ölmezi makamında ziyaret etti. Yönetim kurulunun da hazır bulunduğu ziyarette Ölmez, iş dünyası ve TÜMSİAD ’ın faaliyetleri hakkında Başkan Öztürk’e bilgi verdi. Ziyaret ardından Başkan Öztürk Sakarya Ticaret Borsası Yönetim Kurulu Başkanı Adem Sarı’yı makamında ziyaret ederek Adem Sarı ve yeni yönetimine, yeni görevlerinde başarılar dileyerek hayırlı olsun dileklerinde bulundu.

“BİRLİK VE DAYANIŞMA İÇERİSİNDEYİZ”

Erenlerin geniş sanayi ağına sahip olduğunu belirten Başkan Öztürk “ Sakarya’nın en yoğun sanayi siteleri ilçemiz sınırları içerisinde bulunmaktadır. Dolayısıyla ilçemizin sahip olduğu potansiyeli göz önünde bulundurarak sanayici iş adamlarıyla birlikte ekonomimize katkı sağlamak adına birlik ve dayanışma içerisindeyiz “ diyerek TÜMSİAD Şube Başkanı Ölmez ve yönetim kurulana çalışmalarında başarılar diledi.

“YENİ GÖREVLERİNDE BAŞARILAR DİLİYORUM”

TÜMSİAD ziyaretinin ardından STB’ ye ziyarette bulunan Başkan Öztürk “ Adem Bey ve yeni yönetim kurulunun güzel projelere imza atmaya devam edeceğine inanıyorum. Yeni yönetime çalışmalarında başarılar diliyor ve yeni görevlerinin hayırlı olmasını temenni ediyorum” diyerek hayırlı olsun dileklerinde bulundu.

Her iki kurumda ziyaretten duyduğu memnuniyeti dile getirerek Başkan Öztürk’e ziyaretlerinden dolayı teşekkürlerin iletti.

Haberin Fotoğrafları

YASAL UYARI:Haber portalımız 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu'na uygun olarak yayınlanmaktadır Yayınlanan fotoğrafların yeniden yayımı ve herhangi bir ortamda basılması, önceden yazılı izin gerektirir. Portalımızda yayınlanan haberler ise, kaynak gösterilmek ve portalımızın ilgili sayfasına link verilmek koşuluyla yeniden yayınlanabilir.

Diğer Haberler

Sosyal Medya


 

KÖŞE YAZARLARI


Çok Okunanlar

  1. Bugün
  2. Dün
  3. Bu Hafta
  4. Bu Ay

E-Posta Listesi

Adınız E-Postanız

Arama


Arşivde Ara


 

Srt Programlarımız