SRT Yayın Akışı - 26.03.2019

İYİ PARTİ STK’LARIN İÇİNDE12 Nisan 2018 - 15:25, Perşembe


İYİ Parti Erenler ilçe Başkanlığı STK’ larını ziyaret etmeye devam ediyor.

Doğu Marmara Tarım fuarını ziyaret eden İlçe Başkanı Şemsettin Duman ve Yönetim kurulu üyeleri tarım sektörünün sıkıntılarını dinlediler. Pamukova ve Sakarya Tarım stantlarını gezdikten sonra, Erenler Ziraat odası başkanı Fehmi Özüpek’le bir süre sohbet ettiler.

Daha sonra Sakarya bisiklet ve Doğa Sporları Derneğini ziyaret eden ilçe başkanı Duman, bisiklet ve Doğa Sporları derneği başkanı Şefik Akar’ı Dinledi.

Başkan Akar Sakarya’nın çok güçlü bisikletçi potansiyelinin olduğunu ancak yeterli ve standartlara uygun bisiklet yolları ve parkurlarının olmadığını ifade etti.

İlçe başkanı Duman; En güzel ulaşımın bisiklet olduğunu aynı zamanda sağlıklı yaşama katkısı büyük olan bisikletin önemine vurgu yaptı ancak uygun koşullar tam oluşmadığından insanların şehir içinde bisiklet kullanmaktan çekindiklerini ifade ederek yetkililerin bisiklet ve doğa sporlarında insanlara daha fazla imkan sağlamaları gerektiğini ifade etti.

Dernek başkanı Şefik Akar’a başarılı çalışmalarından dolayı teşekkür ederek şahsını ve yönetim kurulunu tebrik ettiğini dile getirdi.

Haberin Fotoğrafları

YASAL UYARI:Haber portalımız 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu'na uygun olarak yayınlanmaktadır Yayınlanan fotoğrafların yeniden yayımı ve herhangi bir ortamda basılması, önceden yazılı izin gerektirir. Portalımızda yayınlanan haberler ise, kaynak gösterilmek ve portalımızın ilgili sayfasına link verilmek koşuluyla yeniden yayınlanabilir.

Diğer Haberler

Sosyal Medya


 

KÖŞE YAZARLARI


Çok Okunanlar

  1. Bugün
  2. Dün
  3. Bu Hafta
  4. Bu Ay

E-Posta Listesi

Adınız E-Postanız

Arama


Arşivde Ara


 

Srt Programlarımız