SRT Yayın Akışı - 26.03.2019

CHP'DEN OHAL EYLEMİ16 Nisan 2018 - 11:13, Pazartesi


Cumhuriyet Halk Partisi referandumun yıldönümü dolayısı ile bugün “OHAL değil demokrasi istiyoruz” sloganıyla bir saatlik oturma eylemi yapacak.

CHP İl Başkanı Erdoğan Isır, referandumun yıldönümü dolayısı ile yurt  genelinde gerçekleştirecekleri oturma eylemine, ilimizde AKM önünde saat 12.00 ile 13.00 arasında yapılacağını duyururken, tüm Sakaryalıları demokrasiye sahip çıkmaya davet etti.

 Isır,  Türkiye’de hukukun askıya alındığı, demokrasinin yok sayıldığı bir dönemde, herkesin KHK’lar ile terbiye edilmeye çalışıldığı bir dönemde tüm kamuoyunun dikkatini buraya çekmek. OHAL can ve mal güvenliğinin ortadan kalktığı, güçler ayrılığı ilkesinin yok edilerek tek koltukta birleştirildiği bir ortam yaratmış durumda. Biz bu düzene “boyun eğmeyelim” diyoruz ve tüm toplumu da bu baskı rejimine karşı sessiz kalmamaya çağırıyoruz” dedi.

YASAL UYARI:Haber portalımız 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu'na uygun olarak yayınlanmaktadır Yayınlanan fotoğrafların yeniden yayımı ve herhangi bir ortamda basılması, önceden yazılı izin gerektirir. Portalımızda yayınlanan haberler ise, kaynak gösterilmek ve portalımızın ilgili sayfasına link verilmek koşuluyla yeniden yayınlanabilir.

Diğer Haberler

Sosyal Medya


 

KÖŞE YAZARLARI


Çok Okunanlar

  1. Bugün
  2. Dün
  3. Bu Hafta
  4. Bu Ay

E-Posta Listesi

Adınız E-Postanız

Arama


Arşivde Ara


 

Srt Programlarımız