SRT Yayın Akışı - 21.01.2019

“TURGUT ÖZAL’I RAHMETLE ANIYORUZ”17 Nisan 2018 - 15:37, Salı


Demokrat Parti Sakarya İl Başkanı İsmail Ergül, merhum 8.Cumhurbaşkanı Turgut Özal’ın 25. ölüm yıldönümüne minnet ve rahmetle andıklarını söyledi.

Ergül,” 'Halka hizmet, Hakk’a hizmettir' düsturunu bayrak yapmış 8.Cumhurbaşkanımız Turgut Özal'ı, çığır açan bir lider olarak rahmetle yad ediyoruz. Özal’lı dönemlerde ülke otoyollarla tanışmış, teknolojide gelişmeler yaşamaya başlamış ve önemli kalkınma hamlelerine imza atmıştır. Cumhurbaşkanı olduğu dönemlerde de, Türkiye’nin özellikle dış dünya ve Türkiye Cumhuriyetlerle ilişkilerinin gelişmesinde önemli rol oynamıştır. Merkez sağ geleneğin kurucu kuşağının arkasından gelen büyük liderimiz Süleyman Demirel ile birlikte Cumhurbaşkanımız Turgut Özal, tarihi vazifeler görmüştür. İleriyi gören bir siyasetçi olan Özal, Türkiye’ye vizyon kazandırmıştır. Bugün Özal’ın hizmet zihniyeti ve vizyonu, mirası Demokrat Parti’yle bütünleşen birbirinden değerli Özal sevdalılarıyla aynı heyecanla devam etmektedir.” Dedi. Saim İŞÇİ

YASAL UYARI:Haber portalımız 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu'na uygun olarak yayınlanmaktadır Yayınlanan fotoğrafların yeniden yayımı ve herhangi bir ortamda basılması, önceden yazılı izin gerektirir. Portalımızda yayınlanan haberler ise, kaynak gösterilmek ve portalımızın ilgili sayfasına link verilmek koşuluyla yeniden yayınlanabilir.

Diğer Haberler

Sosyal Medya


 

KÖŞE YAZARLARI


Çok Okunanlar

  1. Bugün
  2. Dün
  3. Bu Hafta
  4. Bu Ay

E-Posta Listesi

Adınız E-Postanız

Arama


Arşivde Ara


 

Srt Programlarımız