SRT Yayın Akışı - 21.01.2019

SATSO EN BÜYÜK MESLEK ÖRGÜTÜDÜR13 Mayıs 2018 - 09:13, Pazar


SATSO 16. Meslek Komitesi’nin toplantısına katılan SATSO Yönetim Kurulu Başkanı Akgün Altuğ, “SATSO, bir kanun çerçevesinde kurulmuş Sakarya’nın en büyük meslek örgütüdür” dedi..

Sakarya Ticaret ve Sanayi Odası bünyesinde faaliyet gösteren ve çoğunluğunu finansal hizmetler ve sigortacılık faaliyetleri ile iştigal eden üyelerin oluşturduğu 16. Meslek Komitesi üyeleri, geçtiğimiz ay gerçekleştirilen SATSO seçimlerinin ardından meslek grubu üyeleri bir araya geldi.Sen Otel’de gerçekleştirilen 16. Meslek Komitesi istişare ve tanışma toplantısının ev sahipliğini Komite Başkanı İ. Engin Adıyaman ve Meclis Üyeleri; Oktay Topçu, Zafer Yıldırım, Ayhan Akdağcı ile Komite Başkan Yardımcısı Kenan Korkmaz, Komite Üyeleri; Güven Yavuz, Mehmet Yasin Şahin gerçekleştirdi.

TÜM İLÇELİNDİYİZ

SATSO Yönetim Kurulu Başkanı A. Akgün Altuğ, toplantıda yaptığı konuşmada SATSO’nun çalışmaları ve projeleri hakkında bilgi vererek “SATSO, bir kanun çerçevesinde kurulmuş Sakarya’nın en büyük bir meslek örgütüdür. Bunun yanı sıra, Sakarya’ya yayılımımızı düşünürsek SATSO ailesi olarak tüm ilçelerdeyiz. Büyük bir nüfusa hitap ediyoruz. Bu güç bize aynı zamanda Sivil Toplum Örgütü özelliği de katıyor. Hep birlikte şehrimiz ve üyelerimiz için çalışacağız” diye konuştu.

SİGORTACILIKTA TEK KURUMUZ

SATSO 16. Meslek Komitesi Başkanı Engin Adıyaman, “SATSO, Sakarya’da sigortacılık mesleği ile uğraşanların temsil edildiği resmi tek kurumdur.

Komite Başkanı Engin Adıyaman ise yaptığı konuşmada şunları dile getirdi:“Güzel ve dostça geçen bir seçim süreci sonunda bu gün tüm meslektaşlarımızla birlikte olmaktan mutluluk duymaktayız.16. meslek grubu Finans ve Sigorta olarak adlandırılsa da,  sigorta sektörüne dönük bir yapılanma sergilemektedir. SATSO, Sakarya’da sigortacılık mesleği ile uğraşanların temsil edildiği resmi tek kurumdur.  SATSO ve TOBB’ un gücü ile sigortacılıkla ilgili tüm sorunların, yasal olarak çare bulunabileceği, hazineyle muhatap olabilecek, sigortacılar adına tek kurumda bizlere temsil etme görevi vermiş olmasından dolayı, meslektaşlarımız ve grup üyelerimize şükranlarımızı sunarız.

BİRLİKTE HAREKET

Seçim dönemi artık sona erdi..Birlikte ve beraberce hareket etmek zorundayız. Her şeyden önce bu bizim ekmeğimiz için mücadele etmemizi gerektirmektedir. Seçim süreci boyunca da söylediğimiz gibi bizim ya da diğer arkadaşlarımızın kazanması bu gerçeği değiştirmez, tüm sorunlarımızı birlikte çözebiliriz. Unutmayalım ki seçimlerde kaybeden olmamıştır. Kazanan acenteler olmuştur. Kazancımız birlik ve beraberliğimiz olmuştur. Aynı amaç için hizmet yarışına giren tüm arkadaşlarımızın göstermiş oldukları olgun tavırdan dolayı da tekrar huzurlarınızda teşekkür etmek isterim. Saim İŞÇİ

Haberin Fotoğrafları

YASAL UYARI:Haber portalımız 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu'na uygun olarak yayınlanmaktadır Yayınlanan fotoğrafların yeniden yayımı ve herhangi bir ortamda basılması, önceden yazılı izin gerektirir. Portalımızda yayınlanan haberler ise, kaynak gösterilmek ve portalımızın ilgili sayfasına link verilmek koşuluyla yeniden yayınlanabilir.

Diğer Haberler

Sosyal Medya


 

KÖŞE YAZARLARI


Çok Okunanlar

  1. Bugün
  2. Dün
  3. Bu Hafta
  4. Bu Ay

E-Posta Listesi

Adınız E-Postanız

Arama


Arşivde Ara


 

Srt Programlarımız