MHP MİLLETVEKİLİ ADAY ADAYI MELİHŞAH BUDAK’TAN ERENLER’E ZİYARET14 Mayıs 2018, Pazartesi

Belediye Başkan Yardımcısı Muhammet Kıratlı’nın yanı sıra Erenler Ziraat Odası Başkanı Fehmi Özipek, Erenler Kızılay Temsilcisi Ahmet Özgedik, Sakarya Balkan Göçmenleri Derneği Başkanı Mehmet Şehit ’inde hazır bulunduğu ziyarette Budak, Başkan Öztürk’e seçim çalışmaları hakkında bilgiler vererek gündem hakkında istişarede bulundular.

MİLLET İÇİN CUMHUR İTTİFAKINA DESTEK VERMELİYİZ

Devletin ve Milletin bekası için bu yola çıktığını dile getiren Budak “ Ülkemiz üzerinde oynanan oyunları görüyoruz. Türkiye’nin içte ve dışta hain terör örgütleriyle girdiği mücadelede her türlü siyaseti bir tarafa bırakarak vatan, millet noktasında oynanan oyunları bozmak adına Cumhur İttifakı’na destek vermeliyiz. Bu çıktığımız yol hak yoludur. Genel Başkanımız Sayın Devlet Bahçeli deklare etti. Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan Milliyetçi Hareket Partisi’nin de Cumhurbaşkanı adayıdır. Ülkemizin ve Milletimizin bekası için herkesin Cumhur İttifakı çatısı altında bir arada olması gerektiğini düşünüyorum. Ülkemizin geçtiği bu kritik süreçte Rabbim Ülkemin, Milletimin sonrada bizlerin yardımcısı olsun” diyerek Başkan Öztürk’e misafirperverliklerinden dolayı teşekkür etti.

DIŞ MİHRAKLARA KARŞI TEK YUMRUK OLMALIYIZ

Ziyaretten duyduğu memnuniyeti dile getiren Başkan Öztürk “ Vatanımızın Milletimizin bekası için Dış mihraklara karşı tek yumruk olmak için çıkılan yolda Melihşah Budak‘a çalışmalarında kolaylıklar ve başarılar diliyorum Allah ülkemizin milletimizin yardımcısı olsun” dedi

Bu haber toplam 299 defa okundu.

Resim Galerisi