SRT Yayın Akışı - 20.02.2019

24 HAZİRAN'DA DEMOKRASİ GALİP GELECEK16 Mayıs 2018 - 10:34, Çarşamba


Demokrat Parti Sakarya İl Başkanı İsmail Ergül,“14 Mayıs 1950 seçimleri; biz demokratlar için, demokrasiye, adalete inanmışlar için bayramdır” dedi.

Türkiye’nin demokrasi ile buluşmasına aracılık eden 14 Mayıs 1950 seçimlerinin demokratlar için bir bayram olduğunu ifade eden başkan Ergül, Bugün demokrasimizin, iktidarın şiddetli müdahaleleri sebebiyle adeta komada olduğunu söyleyebiliriz. Bütün yaşananlara rağmen milletimiz emin olsun; ülkemizde 24 Haziran'da demokrasi galip gelecek, adalet galip gelecek, milletimiz kazanacak, ülkemiz kazanacak. Unutmamak gerekir ki Demokrat Parti, medeniyetin beşiği olarak gösterilen batıda, diktatörlüklerin, tek adamlıkların revaçta olduğu bir dönemde 27 yıllık tek parti düzenini, milletin iradesi ile yıkmıştır.” Dedi. Saim İŞÇİ

YASAL UYARI:Haber portalımız 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu'na uygun olarak yayınlanmaktadır Yayınlanan fotoğrafların yeniden yayımı ve herhangi bir ortamda basılması, önceden yazılı izin gerektirir. Portalımızda yayınlanan haberler ise, kaynak gösterilmek ve portalımızın ilgili sayfasına link verilmek koşuluyla yeniden yayınlanabilir.

Diğer Haberler

Sosyal Medya


 

KÖŞE YAZARLARI


Çok Okunanlar

  1. Bugün
  2. Dün
  3. Bu Hafta
  4. Bu Ay

E-Posta Listesi

Adınız E-Postanız

Arama


Arşivde Ara


 

Srt Programlarımız