SRT Yayın Akışı - 21.01.2019

SEDAŞ'TAN BAŞARILI PERFORMANS20 Mayıs 2018 - 15:56, Pazar


SEDAŞ (Sakarya Elektrik Dağıtım A.Ş.) “Müşteri Memnuniyeti Yılı” ilan ettiği 2018 yılında, caddeler ve sokaklarda armatürlerin devrede olması ve aydınlatmayla ilgili müşteri memnuniyetinin daha çok sağlanması amacıyla çalışmalarını tüm hızıyla sürdürüyor.

SEDAŞ’IN 186 İLETİŞİM HATTINDAN AYDINLATMA İHBARLARI ALINIYOR

SEDAŞ, Trafik Şube Müdürlükleri ile koordinasyon sağlayarak,  trafik yoğunluğu olan  caddelerde yaptığı çalışmalarla bozuk olan aydınlatma lambalarını tespit ediyor ve onarımını gerçekleştiriyor. Alo 186 SEDAŞ iletişim hattına bildirilen aydınlatma ihbarları SEDAŞ’ın WFM (Mobil İş Gücü Yönetimi) Projesi ile sahada görev yapan şebeke operasyon  ekiplerinin tabletlerine, iş emri olarak gönderilen aydınlatma ihbarları titizlikle incelenerek arızalar gideriliyor. 

D-100 ÜZERİNDE TİTİZ ÇALIŞMAYLA SEDAŞ EKİPLERİ YOLLARI IŞIL IŞIL AYDINLATIYOR

“D-100 Karayolu üzerinde yapılan çalışmalar Kocaeliden başlatılarak Sakarya’ya kadar sürdürüldü. Kartepe ilçesi D-100 geçişi üzerinde orta refüjde yanmayan lambalara müdahale eden ekipler kablo arızası veren güzergah boyunca armatürleri elden geçirdiler. Arızalı kablolar değiştirilirken, bozuk olan aydınlatma lambalarının tespiti  amacıyla SEDAŞ ekipleri, D-100  boyunca iş güvenliğini sağlayarak lambaları kontrol etti ve onardılar.

“AYDINLATMA BAKIMI HİÇ DURMADAN DEVAM EDEN FAALİYETİMİZ”

SEDAŞ Ramazan ayı öncesi ve devamında aydınlatma odaklı çalışmalarına daha çok ağırlık vererek, ekipleri ile  gece saatlerinde de trafikte iş güvenliği önlemleri alarak çalışmalarını gerçekleştirmeye devam ediyor. Ramazan ve yaz aylarında vatandaşların daha çok dışarıda kalmasını ve müşteri memnuniyetini dikkate alan SEDAŞ ekipleri,  mahallelerdeki, cadde ve sokak aydınlatma çalışmalarına yoğunluk verdi. SEDAŞ ekipleri yapılan çalışmalarla, arızası giderilen aydınlatma lamba sayısını aşağı çekmenin haklı gururunu yaşıyorlar.

SEDAŞ yetkilileri, “SEDAŞ’ın Sakarya, Kocaeli, Bolu ve Düzce’yi kapsayan 20 Bin kilometrekarelik bölgesinde 400 Bin civarında armatür olduğunu ve aydınlatma bakım çalışmalarının SEDAŞ’ın her zaman titizlikle sürdürdüğü faaliyetlerinin başında geldiğini ve amaçlarının bu konuda müşteri memnuniyetini sağlamak olduğunu” belirtti. Yetkililer, “SEDAŞ Ekiplerimiz,  4 İlde SEDAŞ Dağıtım Direktörlüğüne bağlı Şebeke Operasyon Müdürlüğü’nün takip ettiği çalışmalarla yanmayan lamba kalmaması için cansiperane bir şekilde çalışmalarını sürdürüyor.”dedi

ARAÇ SÜRÜCÜLERİNDEN TEŞEKKÜR

Çalışmalar hakkında açıklama yapan bazı araç sürücüleri, “D-100 Karayolunda arızalı lambalara SEDAŞ’ın müdahale etmesi yol güvenliği açısından çok güzel bir çalışma. Bu çalışmayı gerçekleştiren SEDAŞ ekiplerine teşekkür ediyoruz” dediler.

Haberin Fotoğrafları

YASAL UYARI:Haber portalımız 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu'na uygun olarak yayınlanmaktadır Yayınlanan fotoğrafların yeniden yayımı ve herhangi bir ortamda basılması, önceden yazılı izin gerektirir. Portalımızda yayınlanan haberler ise, kaynak gösterilmek ve portalımızın ilgili sayfasına link verilmek koşuluyla yeniden yayınlanabilir.

Diğer Haberler

Sosyal Medya


 

KÖŞE YAZARLARI


Çok Okunanlar

  1. Bugün
  2. Dün
  3. Bu Hafta
  4. Bu Ay

E-Posta Listesi

Adınız E-Postanız

Arama


Arşivde Ara


 

Srt Programlarımız