SRT Yayın Akışı - 21.01.2019

YAVUZ LİSTE BAŞI OLDU21 Mayıs 2018 - 17:15, Pazartesi


Sakarya 27. dönem AK Parti milletvekili aday listeleri YSK'ya dün saat 17.00'da teslim edildikten sonra kamuoyuna açıklandı.

Sır gibi ve merakla beklenen 79 aday adayından 7 isim netleşerek AK Parti yarışa bu isimlerle katılacak. Sakarya milletvekili listesine son şekli temayül yoklaması sonrasında Erdoğan tarafından verildi. Sakarya AK Parti milletvekili aday listelerinde kimlerin isimlerinin yer aldığı büyük bir merak konusu olmuştu. Sakarya milletvekili listesi dün saat 17.00'da YSK'ya teslim edildi. AK Parti milletvekili aday adayları toplam 79 isim bu süreçte yarışa girmişti. İşte AK Parti Milletvekilliği adaylarından Sakarya’yı temsil edecek isimler şu şekilde oldu; 1. Ali İhsan Yavuz, 2.Recep Uncuoğlu, 3.Kenan Sofuoğlu,  4. Çiğdem  Erdoğan Atabek 5. Ali İnci- 6. Ekrem  Yüce 7.  Lütfi Bayraktar 

Haberin Fotoğrafları

YASAL UYARI:Haber portalımız 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu'na uygun olarak yayınlanmaktadır Yayınlanan fotoğrafların yeniden yayımı ve herhangi bir ortamda basılması, önceden yazılı izin gerektirir. Portalımızda yayınlanan haberler ise, kaynak gösterilmek ve portalımızın ilgili sayfasına link verilmek koşuluyla yeniden yayınlanabilir.

Diğer Haberler

Sosyal Medya


 

KÖŞE YAZARLARI


Çok Okunanlar

  1. Bugün
  2. Dün
  3. Bu Hafta
  4. Bu Ay

E-Posta Listesi

Adınız E-Postanız

Arama


Arşivde Ara


 

Srt Programlarımız