SRT Yayın Akışı - 21.01.2019

TÜM ODALARIMIZA DESTEK OLACAĞIZ29 Mayıs 2018 - 13:22, Salı


Türkiye Sebzeciler Meyveciler ve Seyyar Pazarcılar Federasyonu’na (TÜSPAF) aday olan Sakarya Sebze ve Meyveciler Odası Başkanı Muzaffer Kabacan,”Odalarımızın sıkıntılarını biliyoruz. Bizler bu sıkıntıları çözmek için destek olacağız” dedi.

DESTEK İSTEDİ

7 Haziran’da Ankara yapılacak olan Türkiye Sebzeciler Meyveciler ve Seyyar Pazarcılar Federasyon seçim öncesinde federasyon başkanlığına aday olan Sakarya Sebze ve Meyveciler Odası Başkanı Muzaffer Kabacan, destek turlarını tüm hızla sürdürüyor. Tüm illerin oda başkanlarını ziyaretlerde bulunan başkan Kabacan, esnaflardan destek istedi.

SEÇİM HEYACANI

Kabacan, “7 Haziran günü federasyonumuza bağlu 709 delegasyon üyelerimiz büyük bir seçim heyecanı yaşayacaklar. Şuan da Federasyonda çarpık bir yapılaşma var. Bu yapılaşmanın ve Pazar esnafın sıkıntılarını göz önüne alarak yolumuza devam edeceğim. Odalarımızın sıkıntılarını biliyorum. Yapacağım yeni projelerle bu sorunlar ortadan kalkacaktır.  Güçlü bir ekibimiz var. Dolayısıyla çok güzel bir kadro oluşturduk. Seçimi aldıktan sonra pazarcılık mesleğini ve bu mesleği icra eden ki bütün kardeşlerimize fayda getireceğimize inanıyorum. Güçlü esnaf, güçlü odalar, güçlü federasyon. Bu 3’ünü birleştirdiğimiz takdirde Türkiye’de yapamayacağımız hiçbir iş yoktur” dedi. Saim İŞÇİ

YASAL UYARI:Haber portalımız 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu'na uygun olarak yayınlanmaktadır Yayınlanan fotoğrafların yeniden yayımı ve herhangi bir ortamda basılması, önceden yazılı izin gerektirir. Portalımızda yayınlanan haberler ise, kaynak gösterilmek ve portalımızın ilgili sayfasına link verilmek koşuluyla yeniden yayınlanabilir.

Diğer Haberler

Sosyal Medya


 

KÖŞE YAZARLARI


Çok Okunanlar

  1. Bugün
  2. Dün
  3. Bu Hafta
  4. Bu Ay

E-Posta Listesi

Adınız E-Postanız

Arama


Arşivde Ara


 

Srt Programlarımız