SRT Yayın Akışı - 21.05.2019

BAŞKAN SOĞUK SEÇİM GEZİLERİNE SİNANOĞLUNDA DEVAM ETTİ10 Haziran 2018 - 14:19, Pazar


Ferizli Belediye Başkanı Ahmet Soğuk mahallelerdeki seçim çalışmalarını kesintisiz sürdürüyor. Cumhur ittifakını halka anlatıyor.

Ferizli Belediye Başkanı Ahmet Soğuk, gittiği yerlerde 24 Haziran seçimlerinin bir final seçimi olacağını anlatıyor. Bu kez Sinanoğlu Mahallesinde vatandaşlara seslenen Başkan Soğuk “Cumhur ittifakı etrafında kenetlenmeliyiz. Ülkemizin bekası, istikrarı, daha hızlı kalkınması ve bağımsızlığını koruması adına bu seçimler çok önemli. 24 Haziranda bir final seçimi olacak” dedi.

Halk buluşmasında Ferizli ve Sinanoğlu Mahallesi’nin dünü bugünü ve yarınları da konuşuldu. Başkan Soğuk vatandaşların taleplerini ve sorularını cevaplandırdı. 24 Hazirandan sonra hizmetler daha da hızlanacak dedi.

24 Haziran seçimlerinin tüm zamanların seçimi olacağını vurgulayan Başkan Soğuk “artık bu önemli seçimin arifesindeyiz. Cumhur ittifakının emperyalist batıyı nasıl rahatsız ettiği ortadadır. Onların bu rahatsızlığı bile cumhur ittifakı etrafında kenetlenmemize nedendir. Zira onlara boyun eğmeyen, tüm dünyaya karşı dik duran, dünya mazlumlarının haklarını savunan eşsiz bir lidere sahibiz. Sayın Cumhurbaşkanımıza sahip çıkan, etrafında birlik olmuş, kenetlenmiş, aziz bir millete sahibiz. Onların amaçları bu birlikteliği bozmak. Ama biz onları sevindirmeyeceğiz. İnşallah Sayın Cumhurbaşkanımız 24 Haziranda tekrar aziz milletimizin desteğini alarak yoluna devam edecektir.  Sinanoğlu Mahallemiz her zaman reisimize destek vermektedirler. İnanıyoruz ki 24 Haziranda daha da güçlü destek vereceklerdir. Siyasi parti gözetmeksizin, ülkemizdeki istikrarın devamlılığı için, çocuklarımızın geleceği için Cumhur İttifakı etrafında kenetlenmeliyiz” dedi. 

Haberin Fotoğrafları

YASAL UYARI:Haber portalımız 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu'na uygun olarak yayınlanmaktadır Yayınlanan fotoğrafların yeniden yayımı ve herhangi bir ortamda basılması, önceden yazılı izin gerektirir. Portalımızda yayınlanan haberler ise, kaynak gösterilmek ve portalımızın ilgili sayfasına link verilmek koşuluyla yeniden yayınlanabilir.

Diğer Haberler

Sosyal Medya


 

KÖŞE YAZARLARI


Çok Okunanlar

  1. Bugün
  2. Dün
  3. Bu Hafta
  4. Bu Ay

----

E-Posta Listesi

Adınız E-Postanız

Arama


Arşivde Ara


 

Srt Programlarımız

okur