SRT Yayın Akışı - 21.01.2019

TARAKLI ’DA İKİ MAHALLE YENİLENDİ10 Haziran 2018 - 14:24, Pazar


Büyükşehir Belediyesi SASKİ tarafından içmesuyu altyapısı tamamlanan Taraklı ’ya bağlı Tuzla ile Hark Mahallelerini kapsayan grup yolunu sıcak asfalt ile buluşturdu.

Akbulut, “3 bin 800 metre uzunluğundaki güzergâhı 4 bin 300 ton sıcak asfalt ile yeniledik. Hayırlı olsun” dedi.

Sakarya Büyükşehir Belediyesi Yol Bakım ve Altyapı Koordinasyon Dairesi Başkanlığı tarafından şehir genelinde sürdürülen sıcak asfalt çalışmaları devam ediyor. SASKİ ekipleri tarafından içmesuyu altyapısı inşa edilen Taraklı’ya bağlı Tuzla Mahallesi ile Hark Mahallesi arasındaki güzergâh sıcak asfalt ile buluştu.

4 BİN 300 TON ASFALT

Konu ile ilgili açıklamalarda bulunan YOLBAK Dairesi Başkanı Haydar Akbulut, “Şehrimizde asfalt çalışmalarımıza belirlediğimiz program dâhilinde devam ediyoruz. Ekiplerimiz farklı bölgelerde asfalt çalışmalarını sürdürüyor. Bu kapsamda Taraklı ‘ya bağlı Tuzla ile Hark Mahallesini kapsayan güzergâhın SASKİ tarafından içmesuyu altyapısı inşa edilmesinin ardından asfalt serim işlemlerine başladık. 3 bin 800 metre uzunluğundaki güzergâhı 4 bin 300 ton sıcak asfalt ile buluşturduk. Yeni yüzüne kavuşturulan grup yolunun hemşehrilerimize ve mahallelerimize hayırlı olmasını diliyorum” dedi. Simgenur BATIHAN

Haberin Fotoğrafları

YASAL UYARI:Haber portalımız 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu'na uygun olarak yayınlanmaktadır Yayınlanan fotoğrafların yeniden yayımı ve herhangi bir ortamda basılması, önceden yazılı izin gerektirir. Portalımızda yayınlanan haberler ise, kaynak gösterilmek ve portalımızın ilgili sayfasına link verilmek koşuluyla yeniden yayınlanabilir.

Diğer Haberler

Sosyal Medya


 

KÖŞE YAZARLARI


Çok Okunanlar

  1. Bugün
  2. Dün
  3. Bu Hafta
  4. Bu Ay

E-Posta Listesi

Adınız E-Postanız

Arama


Arşivde Ara


 

Srt Programlarımız