SRT Yayın Akışı - 21.01.2019

BAŞKAN ISIR MİTİNGİ DEĞERLENDİRDİ10 Haziran 2018 - 15:48, Pazar


CHP il Başkanı Erdoğan Isır, Cumhurbaşkanı adayı sayın Muharrem İnce’nin bayram havasında geçen miting ile ilgili bir basın toplantısı düzenledi.

Cumhurbaşkanı adayı Muharrem İnce’nin katıldığı mitingi değerlendirmek için yapılan basın toplantısında konuşan Cumhuriyet Halk Partisi (CHP) Sakarya İl Başkanı Erdoğan Isır, “Mitingimiz adeta bayram havasında geçti. Bu bizi mutlu etti” dedi.

ÇOK GÜZEL MİTİNG OLDU

İl başkanlığında gerçekleşen basın toplantısında konuşan başkan Erdoğan Isır, “Çok güzel bir miting oldu. Arzu ettiğimiz kalabalığa ulaştığımızı inanıyorum. Bugüne kadar Sakarya’da yapılan mitinglerden çok daha fazlaydı. Değerli parti büyüklerimiz bu mitingi 1970 yılındaki Bülent Ecevit’in mitingine benzettiler. Bu arada hiç taşımamız yoktu, alanda sadece Sakarya halkı vardı. Bu anlamda mitinge gelenlere ve gece gündüz demeden miting alanını düzenleyen parti üyelerime teşekkür ediyorum.

BAŞARILI OLACAĞIMIZI KANITLADIK

Dünde hepimiz mutlu ve huzurlu bir uyku çektik. Yorulduk ama buna değdi. Hem parlamento seçiminde hem de Cumhurbaşkanlık seçiminde net bir şekilde başarılı olacağımızı kanıtlamış olduk. Alanda daraltma asla yoktu. Tamamen sıfıra sıfır yapılmıştı her şey. Kendimize güveniyorduk, örgütüme çok güveniyordum. Çünkü 3 ay gerçekten çok çalıştık. Örgütümün köy köy gezmesinin, köy köy çalışmasının, ilçe başkanlarımın hiç durmamasının bunda çok büyük bir katkısı var.

İYİ PARTİ MİTİNGİNDE OLACAĞIZ

İYİ Parti, Saadet Partisi, Demokrat Parti il başkanları, milletvekili adayları dün meydan dalardı. Kim başarılı olursa olsun hiçbir sıkıntı yok. Toplum artık bir değişim istiyor. Ben il başkanlarıma çok teşekkür ediyorum. Özlediğimiz bir tabloydu. Siyaset samimiyet, içtenlik istiyor. Toplum kavgadan artık sıkıldı, huzur istiyor. Hep Birlikte bunu başaracağız. 16 Haziran’da İYİ Parti Cumhurbaşkanı adayı Meral Akşener gelecek. İYİ Parti İl Başkanı bizi mitinge davet etti.  Dün meydanda eminim ki İYİ Parti’li kardeşlerimizde vardı. Ben inanıyorum ki Meral hanım geldiğinde onu dinlemeye benim partililerimde gidecektir. Bizlerde orada olacağız.

KILIÇ’A TEŞEKKÜR ETTİ

Fevzi başkanımıza çok teşekkür ediyorum. Alanda Cumhurbaşkanı Erdoğan’dan kalan bazı süslemeler duruyordu. Aradım hemen kaldırttı.  Mitin alanının hemen yanında Adapazarı İlçe Teşkilatları var. Miting saati müzik çalıyorlardı. Yine İl Başkanımızı aradık, sesi kapattırdı. Benim il başkanlarım ile hiçbir sıkıntım yok. Hepsi çok iyi insanlar, hepimiz bu toprağın çocuklarıyız. Düşüncemiz farklıda olsa biz her zaman her yerde oturabiliyoruz”  diye konuştu.

ADAPAZARI BELEDİYESİ ANONS YAPMADI

Cumhurbaşkanı adayları Muharrem İnce mitingini tüm ilçelerde ilçe belediyelerinin anons ederek, halka duyuru yaptığını söyleyen Isır, Adapazarı Belediyesi’nin miting için anons yapmadığını iddia etti. Bu durumun kendilerini üzdüğünün de altını çizen Isır, “Cumhurbaşkanı Erdoğan  mitingini defalarca anons eden Adapazarı Belediyesi, bizim mitingimizi anons etmekten neden çekindi? Bu zihniyetle kaybeden kendileri olur. Toplum artık bu işi sevmiyor” sözleriyle, tepkisini dile getirdi. Saim İŞÇİ

YASAL UYARI:Haber portalımız 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu'na uygun olarak yayınlanmaktadır Yayınlanan fotoğrafların yeniden yayımı ve herhangi bir ortamda basılması, önceden yazılı izin gerektirir. Portalımızda yayınlanan haberler ise, kaynak gösterilmek ve portalımızın ilgili sayfasına link verilmek koşuluyla yeniden yayınlanabilir.

Diğer Haberler

Sosyal Medya


 

KÖŞE YAZARLARI


Çok Okunanlar

  1. Bugün
  2. Dün
  3. Bu Hafta
  4. Bu Ay

E-Posta Listesi

Adınız E-Postanız

Arama


Arşivde Ara


 

Srt Programlarımız