SRT Yayın Akışı - 21.01.2019

MHP'NİN EN RENKLİ ADAYI11 Haziran 2018 - 15:23, Pazartesi


Samimiyeti, tavrı ve tarzıyla tam da yöresi Taraklı'ya uygun bir Anadolu insanı profili çizen MHP Milletvekili Adayı Şerafettin Kaya'nın seçim çalışmaları da renkli geçiyor.

Özellikle seçim çevresi Geyve, Pamukova ve Taraklı'da çalışmalarına hız veren Şerafettin Kaya, hem doğup yetiştiği Taraklı'da, hem de son 3 yıldır MHP İlçe Başkanlığı görevini yürüttüğü Geyve'de oldukça seviliyor.

Yöre insanıyla ilişkileri samimi ve yüksek olan Kaya, yine bölgenin Milliyetçi ve Muhafazakar ağırlıklı yapıya sahip olmasıyla rahat bir seçim süreci yaşıyor. Kaya, seçmenle diyaloglarında en fazla dile getirilen cümleleri "Biz zaten Cumhur İttifakı'nı destekliyoruz" şeklinde özetliyor.

CHP'LİLERİN PEŞİNDE

MHP Adayı Kaya, yöresinde CHP'li olduğunu bildiği seçmenlere de yönelmiş durumda. Öyle ki, yılların CHP'li seçmeni olarak ifade ettiği Cevdet Kara ile yörede 'Altmış dört' lakabıyla tanınan İbrahim Ardıç'a bozkurt işareti yaptırmakla ilk adımı atmış görünüyor.

Taraklı'nın bilindik iki siması ile birlikte bozkurt selamı veren Kaya'nın yorumu ise şöyle oldu:   "Hayatlarında ilk kez bozkurt işareti yaptırmak ve değerli desteklerini almak da bozkurt kararlılığıdır. İşte "Millet Aklı" ve siyaset üstü anlayış."

YASAL UYARI:Haber portalımız 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu'na uygun olarak yayınlanmaktadır Yayınlanan fotoğrafların yeniden yayımı ve herhangi bir ortamda basılması, önceden yazılı izin gerektirir. Portalımızda yayınlanan haberler ise, kaynak gösterilmek ve portalımızın ilgili sayfasına link verilmek koşuluyla yeniden yayınlanabilir.

Diğer Haberler

Sosyal Medya


 

KÖŞE YAZARLARI


Çok Okunanlar

  1. Bugün
  2. Dün
  3. Bu Hafta
  4. Bu Ay

E-Posta Listesi

Adınız E-Postanız

Arama


Arşivde Ara


 

Srt Programlarımız