SRT Yayın Akışı - 20.05.2019

DP'LİLER İFTARDA BİR ARAYA GELDİ12 Haziran 2018 - 13:41, Salı


Demokrat Parti (DP) Sakarya İl Başkanı İsmail Ergül, “Milet İttifakı’na verilecek hiçbir oy boşa gitmez ve ziyan olmaz; Hepsi yerini bulur” dedi.

DP Sakarya il başkanlığın geleneksel iftar programı parti binasında gerçekleşti. Yoğun bir katılımla gerçekleşen iftara il yönetimi n yanı sıra ilçe Başkanları’nda hazır bulundu.

Yemeğe ev sahipliği yapan Sakarya İl Başkanı İsmail Ergül, sık sık bir araya gelerek fikir alışverişi yapmayı sürdüreceklerini kıratı yeniden şahlandıracaklarını söyledi.  Seçim çalışmalarını tüm hızıyla sürdürdüklerini ifade eden Başkan Ergül, Millet İttifakın önemini değindi.  Ergül,” Milet İttifakı’na verilecek hiçbir oy boşa gitmez ve ziyan olmaz; Hepsi yerini bulur.  Kuvvetler ayrılığı için, parlamenter sistem için, darbelerle ve darbecilerle mücadeleyi demokrasi ve hukuk içinde vermek için, normalleşmek için, ekonomi için, saygın bir Türkiye için, huzur için, hizmet için ve Sadece bazıları için değil, herkes için hukuk, adalet,  demokrasi,   ve fırsat eşitliği anlayışı ile Milletin bütün fertlerini kucaklamak için Milli ittifakı önemlidir. “ dedi.

YASAL UYARI:Haber portalımız 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu'na uygun olarak yayınlanmaktadır Yayınlanan fotoğrafların yeniden yayımı ve herhangi bir ortamda basılması, önceden yazılı izin gerektirir. Portalımızda yayınlanan haberler ise, kaynak gösterilmek ve portalımızın ilgili sayfasına link verilmek koşuluyla yeniden yayınlanabilir.

Diğer Haberler

Sosyal Medya


 

KÖŞE YAZARLARI


Çok Okunanlar

  1. Bugün
  2. Dün
  3. Bu Hafta
  4. Bu Ay

----

E-Posta Listesi

Adınız E-Postanız

Arama


Arşivde Ara


 

Srt Programlarımız

okur